18 Ekim 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar R&S (GateProtect)

R&S (GateProtect)

Dünyaca ünlü teknoloji grubu Rohde & Schwarz şimdi IT güvenlik alanındaki bağlı ortaklıkları Gateprotect, ipoque, Sirrix ve R&S SIT’in faaliyetlerini yeni bir aile markası olan Rohde & Schwarz Cybersecurity adı altında bir araya getiriyor. Bu değişim Avrupa'da, ileri teknoloji ile kurulmuş olan bir firmanın altyapı ve uzmanlığını Harekete Geçirme’deki yenilikçi gücüyle birleştiren lider bir siber güvenlik sağlayıcısı meydana getirmiştir.


Gateprotect (Rohde & Schwarz Cybersecurity) IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm sektörlerde olmak üzere dünya genelinde onbinlerce kurulu ve çalışır durumda ağı korumaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan “Magic Quadrant” listesinde yer almaktadır. Gartner, Magic Quadrant raporunda ciddi ve çok yüksek teknoloji ve performans kriterleri, aktif müşteri referansları, yıllık satış ve kazançları ile gerekli diğer parametreleri dikkate almaktadır.

Daha fazla detay için lütfen www.gateprotect.com sitesini ziyaret ediniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Log Yönetimi   Sürekli Bulunurluk   Derin Paket İnceleme   WMV   Airprint   Bandwidth on Demand   Metro Ethernet      LDAP Kimlik Doğrulama   5G   High Performance   4g   2 Bay NAS   Internet   Merkezi yönetim   EdgeCore   Untag VLAN   PtoMP   Sızma Testi   EXT   Virtual Security   WMV   Omni Anten   Zaafiyet Testi   DAT