22 Mart 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar R&S (GateProtect)

R&S (GateProtect)

Dünyaca ünlü teknoloji grubu Rohde & Schwarz şimdi IT güvenlik alanındaki bağlı ortaklıkları Gateprotect, ipoque, Sirrix ve R&S SIT’in faaliyetlerini yeni bir aile markası olan Rohde & Schwarz Cybersecurity adı altında bir araya getiriyor. Bu değişim Avrupa'da, ileri teknoloji ile kurulmuş olan bir firmanın altyapı ve uzmanlığını Harekete Geçirme’deki yenilikçi gücüyle birleştiren lider bir siber güvenlik sağlayıcısı meydana getirmiştir.


Gateprotect (Rohde & Schwarz Cybersecurity) IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm sektörlerde olmak üzere dünya genelinde onbinlerce kurulu ve çalışır durumda ağı korumaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan “Magic Quadrant” listesinde yer almaktadır. Gartner, Magic Quadrant raporunda ciddi ve çok yüksek teknoloji ve performans kriterleri, aktif müşteri referansları, yıllık satış ve kazançları ile gerekli diğer parametreleri dikkate almaktadır.

Daha fazla detay için lütfen www.gateprotect.com sitesini ziyaret ediniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Firefox   UDP   DAS   TELNET   wdsl   TRUNK   DMZ   POE   FXO   bulut güvenliği   EXT   Video Matrix   metro ethernet   cloud   airmax 2n   Ubuntu   UTF-8   Gigabit Switch   MAC Address Filter   Amazon S3 Yedekleme   IPv4   Indoor IP Kamera   DDOS   bridge   Ağa Bağlanabilen Yedekleme Ünitesi