23 Ağustos 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar R&S (GateProtect)

R&S (GateProtect)

Dünyaca ünlü teknoloji grubu Rohde & Schwarz şimdi IT güvenlik alanındaki bağlı ortaklıkları Gateprotect, ipoque, Sirrix ve R&S SIT’in faaliyetlerini yeni bir aile markası olan Rohde & Schwarz Cybersecurity adı altında bir araya getiriyor. Bu değişim Avrupa'da, ileri teknoloji ile kurulmuş olan bir firmanın altyapı ve uzmanlığını Harekete Geçirme’deki yenilikçi gücüyle birleştiren lider bir siber güvenlik sağlayıcısı meydana getirmiştir.


Gateprotect (Rohde & Schwarz Cybersecurity) IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm sektörlerde olmak üzere dünya genelinde onbinlerce kurulu ve çalışır durumda ağı korumaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan “Magic Quadrant” listesinde yer almaktadır. Gartner, Magic Quadrant raporunda ciddi ve çok yüksek teknoloji ve performans kriterleri, aktif müşteri referansları, yıllık satış ve kazançları ile gerekli diğer parametreleri dikkate almaktadır.

Daha fazla detay için lütfen www.gateprotect.com sitesini ziyaret ediniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Amazon S3 Yedekleme   smarthome   Whois   Airprint   4 Bay NAS   ethernet   5G   airmax   Access   Remote Access   Zaafiyet Testi   Bilgi Güvenliği   Windows XP   VPN   Derin Paket İnceleme   USB Copy   twitter   android   JBOD   POP3   Kablo Modem   POE   Scope   airmax   Rx