23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar R&S (GateProtect)

R&S (GateProtect)

Dünyaca ünlü teknoloji grubu Rohde & Schwarz şimdi IT güvenlik alanındaki bağlı ortaklıkları Gateprotect, ipoque, Sirrix ve R&S SIT’in faaliyetlerini yeni bir aile markası olan Rohde & Schwarz Cybersecurity adı altında bir araya getiriyor. Bu değişim Avrupa'da, ileri teknoloji ile kurulmuş olan bir firmanın altyapı ve uzmanlığını Harekete Geçirme’deki yenilikçi gücüyle birleştiren lider bir siber güvenlik sağlayıcısı meydana getirmiştir.


Gateprotect (Rohde & Schwarz Cybersecurity) IT güvenlik çözümleri tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm sektörlerde olmak üzere dünya genelinde onbinlerce kurulu ve çalışır durumda ağı korumaktadır. Uluslararası pazar araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan “Magic Quadrant” listesinde yer almaktadır. Gartner, Magic Quadrant raporunda ciddi ve çok yüksek teknoloji ve performans kriterleri, aktif müşteri referansları, yıllık satış ve kazançları ile gerekli diğer parametreleri dikkate almaktadır.

Daha fazla detay için lütfen www.gateprotect.com sitesini ziyaret ediniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Çoklu Ortam   Inbound   Uç Cihaz Yönetimi      Network Zaafiyet Testi   SNMP   Bonjour yayını   Multimedia   Genişbant   Free Soft Phone   Blog   Bootnet   Kablonet   Router   Bootnet   Netwall   VLAN   4 Bay NAS   Authentication   VisualStation   Speed Dial   Outdoor IP Kamera   IP v 6   Network Zaafiyet Testi   Load Balance