16 Aralık 2017 Cumartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Ağ Çözümlerimiz

Ağ Çözümlerimiz

 

 

AĞ (NETWORK) ÇÖZÜMLERİ

Kuruluşumuz, kurulduğu 1997 yılından bu yana ana uzmanlık alanı olan Ağ (Network) Teknolojileri konusunda faaliyet göstermektedir. Özellikle Aktif Ağ Ürünleri konusunda büyük bir bilgi birikimine sahip kuruluşumuz kadrosunun önemli bir kısmı teknik tabanlıdır. Portföyünde bulunan ürün grupları ile aktif ağ teknolojilerini pazara sunan, yönlendiren ve gelişiminde Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan kuruluşumuz, sadece kutu taşıma misyonu ile çalışan firmalardan farklı olarak bu teknolojilerin yaygınlaşması konusunda içerik oluşturma faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Aktif Ağ ürünleri pazarının geniş bir yelpazeye sahip olması ve bir çok farklı iletişim konusu ile iç içe geçmiş olması dinamik ve sürekli güncellenen bir ekip tarafından takip edilmelidir. Bu nedenle ilgi ve heyecanımızı kurulduğumuz günden bu yana canlı tutar ve kendimizi sürekli geliştiririz. Küçük, orta ve büyük ölçekli olması farketmeksizin tüm ağ ürün ve çözüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünlerimiz vardır. Uygun maliyetli, kendi alanında en performanslı ve uygun çözümleri Türkiye bilişim pazarına kazandırmak ve ülkemizin "bilişim çöplüğü" haline gelmesini engellemek en önemli arzularımızdandır.

 

Size uygun bir Ağ Çözümü için lütfen bizimle veya kanal yapımızla irtibata geçiniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Airlive   Dynamic IP   IP Kamera   Zaman çizelgesi   Session   NAS Security   VDSL   ADSL2Plus   Aten   DAT   SIP Account   5651   ssl vpn   Sanallaştırma   endüstriyel 3g Router   IP Camera   ADSL   VLAN   Community Broadband Access   Antispam   ssl   MPG   VPNWizard   Bantgenişliği Kontrol   DPI