19 Ekim 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

 

 

İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve ÇÖZÜMLERİ

Her alanda ilk önceliğe sahip olan iletişim kavramı Bilgi Teknolojileri için vazgeçilmez niteliğe sahiptir. Bu nedenle iletişim ürünleri ve çözümleri konusunda güvenilir kurum ve kuruluşlar ile işbirliği önem kazanmaktadır. Kuruluşumuz 1997 yılından bu yana uzmanlaşmış olduğu konularda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 

Ağlar arası iletişim ürünleri, ses iletişim ürünleri ana gruplarında ilişkili tüm ürünleri ve çözümleri sunmakta olan kuruluşumuz portföyünde bulunan güvenilir ve kaliteli iletişim ürünleri sürekli gelişimini sürdürmektedir.

 

Güvenilir ve kaliteli IP tabanlı iletişim ürünleri ile çalışmak ve aynı zamanda sürekli destek almak için kuruluşumuz portföyünde bulunan ürün ve çözümleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Mail Server   Whois   Cloud Computing   ssl vpn   Draytek   LDAP   Community Broadband Access   VPN Gateway   Quality of Service   DDNS   cloud backup   VPN   Çoklu LUN   EXT4   Extension   Albentia   SIP Account   Güvenlik   Quality of Service   WPA2   SIP Protocol   IP Camera   SMART   MPG   WiFi