22 Mart 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

 

 

İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve ÇÖZÜMLERİ

Her alanda ilk önceliğe sahip olan iletişim kavramı Bilgi Teknolojileri için vazgeçilmez niteliğe sahiptir. Bu nedenle iletişim ürünleri ve çözümleri konusunda güvenilir kurum ve kuruluşlar ile işbirliği önem kazanmaktadır. Kuruluşumuz 1997 yılından bu yana uzmanlaşmış olduğu konularda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 

Ağlar arası iletişim ürünleri, ses iletişim ürünleri ana gruplarında ilişkili tüm ürünleri ve çözümleri sunmakta olan kuruluşumuz portföyünde bulunan güvenilir ve kaliteli iletişim ürünleri sürekli gelişimini sürdürmektedir.

 

Güvenilir ve kaliteli IP tabanlı iletişim ürünleri ile çalışmak ve aynı zamanda sürekli destek almak için kuruluşumuz portföyünde bulunan ürün ve çözümleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Wireless   Firewall   3g Erişim      Web Uygulamaları   USB Dongle   NTFS   Access   IP6   Dinamik IP   endüstriyel 3g Router   Bandluxe   Wifi   FXO   Karşılama mesajı   SSL/TLSl   Ağ Yedekleme   ADSL2Plus   Switch   Yük Dengeleme   Omni Anten   Printer   Western Digital   L2TP over IPSEC   DSLAM