18 Aralık 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa İletişim Çözümleri

İletişim Çözümleri

 

 

İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve ÇÖZÜMLERİ

Her alanda ilk önceliğe sahip olan iletişim kavramı Bilgi Teknolojileri için vazgeçilmez niteliğe sahiptir. Bu nedenle iletişim ürünleri ve çözümleri konusunda güvenilir kurum ve kuruluşlar ile işbirliği önem kazanmaktadır. Kuruluşumuz 1997 yılından bu yana uzmanlaşmış olduğu konularda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 

Ağlar arası iletişim ürünleri, ses iletişim ürünleri ana gruplarında ilişkili tüm ürünleri ve çözümleri sunmakta olan kuruluşumuz portföyünde bulunan güvenilir ve kaliteli iletişim ürünleri sürekli gelişimini sürdürmektedir.

 

Güvenilir ve kaliteli IP tabanlı iletişim ürünleri ile çalışmak ve aynı zamanda sürekli destek almak için kuruluşumuz portföyünde bulunan ürün ve çözümleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | M4V   MultiMedia   Yerel Yedekleme   Genişband Erişim   PPTP   Merkezi Yönetim   3300V   Penetrasyon Testi   IP v6   Network Attached Storage   DECT   Trafic Priority   URL Filtreleme   EdgeCore   SHR   DNS   Tekli LUN   airmax 2n   VPN Trunk   airmax   FTP   cloud security   cloudstation   Guarantee Bandwidth   Metro Ethernet