22 Mart 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa BT Güvenlik Çözümleri

BT Güvenlik Çözümleri

 

 

BT GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Büyük bir hızla gelişen Bilgi Teknolojileri, aynı derecede büyük bir hızla güvenlik tedbirlerine ihtiyaç duymaktadır. Kolay erişilebilir, hızlı, güvenli, kullanılabilir bilgi teknolojileri hayatımızın her noktasında büyük öneme sahiptir. Bu gelişim ile birlikte bir bu kadar büyük hızla gelişen tehdit ve zarar verme teknikleri bilgi güvenliğini tehlikeye sokmaktadır.

 

Türkiye bilgi teknolojileri pazarında büyük değerler katmış olan kuruluşumuz, önemli bir bilgi birikimine sahiptir. Bir çok büyük markayı bilişim pazarımızla tanıştıran kuruluşumuz uçtan uca güvenlik konusunda anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

 

Bilgi güvenliğine sadece bir ürün veya çözüm olarak değil, aynı zamanda bir süreç yönetimi olarak yaklaşan kuruluşumuz, ücretsiz olarak know-how transferi ve kullanım eğitimleri vererek bu süreçleri kullanıcıların kendileri tarafından takip edilmesini de sağlamaktadır.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Network Güvenliği   Network Management System   linux   SSH   peer to peer wireless   hotspot in the printer   SMTP   Yasal Loglama   Penetrasyon Testi   Wireless Multimedia   SoftPBX   Bootnet   Yasal Loglama   Synology   MPG   Printer   IPDSLAM   Amazon S3 Yedekleme   IP v 6   Cable Modem   3GP   3DES   Synology   AloDepo   PPTP