19 Ekim 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa BT Güvenlik Çözümleri

BT Güvenlik Çözümleri

 

 

BT GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Büyük bir hızla gelişen Bilgi Teknolojileri, aynı derecede büyük bir hızla güvenlik tedbirlerine ihtiyaç duymaktadır. Kolay erişilebilir, hızlı, güvenli, kullanılabilir bilgi teknolojileri hayatımızın her noktasında büyük öneme sahiptir. Bu gelişim ile birlikte bir bu kadar büyük hızla gelişen tehdit ve zarar verme teknikleri bilgi güvenliğini tehlikeye sokmaktadır.

 

Türkiye bilgi teknolojileri pazarında büyük değerler katmış olan kuruluşumuz, önemli bir bilgi birikimine sahiptir. Bir çok büyük markayı bilişim pazarımızla tanıştıran kuruluşumuz uçtan uca güvenlik konusunda anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

 

Bilgi güvenliğine sadece bir ürün veya çözüm olarak değil, aynı zamanda bir süreç yönetimi olarak yaklaşan kuruluşumuz, ücretsiz olarak know-how transferi ve kullanım eğitimleri vererek bu süreçleri kullanıcıların kendileri tarafından takip edilmesini de sağlamaktadır.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Çoklu LUN   HTTP   Veri Yedekleme   5G   Switch   Data Backup   Root Table   DivX   ADSL   IMAP   IPPBX   CMS   Guarantee Bandwidth   Medya   Geniş Bant   IM P2P Filter   airmax duo   IP6   Trafic Priority   WPA2   USB Copy   web station   802.11   Patch Anten   SNMP