19 Ekim 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Mobil Erişim Çözümleri

Mobil Erişim Çözümleri

 

 

MOBİL ERİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Hızla değişen iletişim teknikleri aynı zamanda büyük bir hızla mobil (taşınabilir-hareketli) hale gelmektedir. Özellikle GSM sistemlerinin arkasından genişbant hizmetleri (3G, 4G, LTE, WiMax gibi) hızla kullanılabilir hale gelmiş ve bununla birlikte ihtiyaçlar da aynı hızda artmıştır.

 

Mobilite beraberinde sabit kullanımda gerekli tüm servis ve hizmetleri de mobil ortama taşımıştır. İhtiyaçların hızla artması, teknolojinin gelişiminde büyük bir ivme sağlamıştır. Bu ivme beraberinde bir çok tehdit de taşımaktadır. Örneğin yapılan yatırımın ömrü ne kadar olacak? Mobil erişim hizmetleri ne kadar güvenilir ? Mobil erişim ne kadar hızlı ? Bu ve benzeri bir çok konu kullanıcılar arasında tedirginlik oluştursa da gelişimin ivmesini değiştirmemektedir.

 

Kuruluşumuz hem mobil erişim sistemleri (IP Tabanlı) hem de bu sistemler için güvenlik tedbirleri konusunda çözümler sunmaktadır.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Session   Yasal Loglama   IP v6   Local Gateway   Web İçerik Filtreleme   QT   İçerik Filtreleme   Noktadan noktaya kablosuz   UDP   22 Bay NAS   HotSpot   22 Bay NAS   DSL   Session   Mac   DDOS   5ghz   Indoor Wireless   Tx   Tx   POE Switch   web station   Yazılım   İnternet Kesintisi   Router