16 Aralık 2017 Cumartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Veri Çözümleri

Veri Çözümleri

 

 

VERİ YEDEKLEME VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Hergün daha büyük bir hızla artan bilgi ihtiyacı, beraberinde bu bilginin depolanması ve gerektiğinden hızlı bir şekilde yeniden erişilebilir durumda olması gibi ihtiyaçlarıda getirmektedir. Bu ihtiyaçlar hem miktar olarak hem de çeşitlilik bazında büyük bir hızla artmaktadır.

 

Anında erişilemeyen veri, depolanmış olsa da kullanılamaz. Kullanılabilir, güvenli şekilde depolanmış, hızlı erişilebilir veri çözümleri ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri kuruluşumuz portföyünde bulabilirsiniz.

 

Özellikle NAS (Network Attached Storage = Ağa Bağlanabilen Yedekleme Üniteleri) çözümlerinde dünya liderleri ile çalışan kuruluşumuz, konu ile ilgili büyük bir bilgi birikimine sahiptir.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | IM P2P Filter   ads   IM P2P Filter   Internet   DSL   İç Ortam Kablosuz   POP3   XviD   High   Omni Anten   USB Dongle   SSID   Synology   Wifi   Load Balancing Router   Ağ Güvenliği   Web Hizmetleri   Zaman çizelgesi   802.11   FTTH   Switch   Ağ Açıklık Testi   Point to point wireless   AloDepo   Sabit disk