19 Ekim 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Veri Çözümleri

Veri Çözümleri

 

 

VERİ YEDEKLEME VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Hergün daha büyük bir hızla artan bilgi ihtiyacı, beraberinde bu bilginin depolanması ve gerektiğinden hızlı bir şekilde yeniden erişilebilir durumda olması gibi ihtiyaçlarıda getirmektedir. Bu ihtiyaçlar hem miktar olarak hem de çeşitlilik bazında büyük bir hızla artmaktadır.

 

Anında erişilemeyen veri, depolanmış olsa da kullanılamaz. Kullanılabilir, güvenli şekilde depolanmış, hızlı erişilebilir veri çözümleri ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri kuruluşumuz portföyünde bulabilirsiniz.

 

Özellikle NAS (Network Attached Storage = Ağa Bağlanabilen Yedekleme Üniteleri) çözümlerinde dünya liderleri ile çalışan kuruluşumuz, konu ile ilgili büyük bir bilgi birikimine sahiptir.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | IPv6   Zaman çizelgesi   DDOS   Outdoor IP Kamera   Kablo Modem   LTE   SMTP   802.1d   Web İçerik Filtreleme   CRC Checksum   airmax 2n   Ağ Geçidi   Wireless Bridge   HTTP   Video Matrix   wdsl   802.11ac   Saldırı Engelleme   Veri Yedekleme   DHCP   3300   Port Redirection   Merkezi yönetim   SIP Protokolü   VPN Trunk