21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Veri Çözümleri

Veri Çözümleri

 

 

VERİ YEDEKLEME VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Hergün daha büyük bir hızla artan bilgi ihtiyacı, beraberinde bu bilginin depolanması ve gerektiğinden hızlı bir şekilde yeniden erişilebilir durumda olması gibi ihtiyaçlarıda getirmektedir. Bu ihtiyaçlar hem miktar olarak hem de çeşitlilik bazında büyük bir hızla artmaktadır.

 

Anında erişilemeyen veri, depolanmış olsa da kullanılamaz. Kullanılabilir, güvenli şekilde depolanmış, hızlı erişilebilir veri çözümleri ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri kuruluşumuz portföyünde bulabilirsiniz.

 

Özellikle NAS (Network Attached Storage = Ağa Bağlanabilen Yedekleme Üniteleri) çözümlerinde dünya liderleri ile çalışan kuruluşumuz, konu ile ilgili büyük bir bilgi birikimine sahiptir.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Dial Plan   hotspot in the printer   WimAX BS   Digit MAP   Firewall Servisleri   Web Uygulamaları   DES   Multi NAT   industrial router   Yüksek Bulunurluk   UTF-8   SSL/TLSl   Untag VLAN   P2MP   Mail Server   HTTPS   VPN Load Balance   KVM Switch   Mac   VPN Yazılımı   Port Açma   DHCP   DECT   VoIP   IP v6