21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

 

Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet, bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında önemli Dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir.

 

Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul etmektedir.

 

Simet her tür Katma Değerli Ağ Teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler doğrultusunda yol haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim profesyonellerinin kullanımına sunmaktadır.

 

Simet hakkında daha fazla detay için Sunumlar ve Bültenler sayfasından kurumsal sunum dökümanlarımızı inceleyebilirsiniz!

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Bant Genişliği   ACS Server   DAS   TR-069   Penetrasyon Testi   3G2   DMZ   AloDepo   Dual WAN   Wireless Multimedia   linkedin   AVI   Print Server   Sızma Testi   Yönlendirici   SPI   Güvenlik Duvarı   IP v 6   MD5   Web Content Filter   Uç Cihaz Yönetimi   cloud security   FXO   Web İçerik Filtreleme   DPI