23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

 

Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet, bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında önemli Dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir.

 

Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenlik Yönetim Sistemi, ISO10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul etmektedir.

 

Simet her tür Katma Değerli Ağ Teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler doğrultusunda yol haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim profesyonellerinin kullanımına sunmaktadır.

 

Simet hakkında daha fazla detay için Sunumlar ve Bültenler sayfasından kurumsal sunum dökümanlarımızı inceleyebilirsiniz!

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | TFTP   amazon s3   iSCSI Target   Denial of Service   Video Matrix   22 Bay NAS   LinkSys   Western Digital   3G Backup   3.5G   USB Copy   Bantgenişliği Kontrol   Bant Genişliği   Amazon S3 Yedekleme   EXT   WCF   Access   FAT   P2MP   22 Bay NAS   VPN Load Balance   WAN Backup   Low   IP Telefon   TR-069