22 Şubat 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa DrayTek 2016 PC Pro Mükemmellik Ödülü’nü Bir Kez Daha Kazandı...

DrayTek 2016 PC Pro Mükemmellik Ödülü’nü Bir Kez Daha Kazandı...

 
Draytek firmasının ürünleri İngiltere’de PC PRO dergisi tarafından bir kez daha EN İYİ KABLOSUZ ROUTER Markası seçildi.

 

Draytek firmasının ürünleri İngiltere’de PC PRO dergisi tarafından bir kez daha En iyi Kablosuz Router Markası seçildi. Londra’da 12 Ekim’de düzenlenen bir tören ile PC Pro Editörü Tim Danton, Draytek’e ödülünü teslim etti. Bu 7. seferdir üst üste kazanılan bir ödül oldu.

 

 

                                                         

 

 

Bu ödül , PC Pro okuyucuları arasında yapılan bir oylama sonucu verilmiştir. Dolayısıyla dünya çapındaki tüm markaların kullanıcıları arasında yapılan çapraz bir seçimi ifade etmektedir.  Bu kullanıcıları Pc Pro “gerçek uzmanlar” olarak adlandırıyor. Draytek’in en önemli amacı son kullanıcılarını memnun etmek olduğundan bu tarz prestijli bir ödülü almak Draytek’i  oldukça gururlandırmıştır.

 

Kullanıcılar üreticileri çok çeşitli kriterlere göre değerlendiriyorlar ve Draytek de diğer tüm üreticilerin arasında, onlardan daha yüksek (Hız, kapsama alanı, destek ve güvenilirlik kategorilerinde %94 gibi) bir oranla öne çıktı. Bir sonraki en yüksek oranı alan üreticiler bile %80’lerin altındayken. Hatta donanım değerlendirmesinde %94-96 gibi bir performans oranı aldılar.

 

Draytek’in Birleşik Krallık (İngiltere) satış ve pazarlamasının başındaki Julian Hubble diyor ki: “Bu ödülü tekrar almaktan dolayı şeref duyduk. Bu ödül için özellikle bizi seçen okuyuculara ve PC Pro ekibine minnettarlığımızı sunarız. Oylayan herkese teşekkürler, umarız ki sizleri memnun etmeye devam edebiliriz.”

 

                                          

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Wireless   DNS   Bandwidth on Demand   Outbound Proxy   linkedin   SSID   VPNWizard   Indoor Wireless   Panel Anten   MPEG   Dual WAN   Subnet   Remote Access   Endüstriyel Bilgisayar   Güvenlik Duvarı   Backup   802.11n   SMTP   Proxy   LTE   Fiber   Panel Anten   NAS   Uzaktan Erişim   SIP Proxy