18 Aralık 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Simet, Linksys Türkiye Yeni Distribütörü

Simet, Linksys Türkiye Yeni Distribütörü

 
Simet, network alanında lider LinkSys ile yollarını birleştiriyor! LinkSys SMB ürün grubu artık sadece Simet kanalı ile kullanıcılar ile buluşuyor.

Katma Değerli Network Teknolojileri Dağıtıcısı Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. lider network markası LinkSys ile 2016 yılı son çeyreğini yeni bir sürprizle karşılıyor. Dünya genelinde 100 Milyon Router satışı ile tüm zamanların satış rekorunu elinde bulunduran LinkSys ve Katma Değerli Network Teknolojileri Dağıtıcısı Simet işbirliği yaparak, markanın ürünlerini Türkiye genelinde 4000 üzerindeki profesyonel dağıtım kanalı üzerinden BT pazarına sunuyor.

 

1997 yılı Haziran ayında büyük bir enerji ile yola çıkan Simet, Bilgi Teknolojileri sektörünün değişmez ve en önemli değerlerinden biri olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. Katma değerli teknoloji ürünleri dağıtımı kavramını sadık kanal yapısı ile baştan tanımlayan Simet, ürün portföyüne güçlü bir markayı daha ilave ederek çözümlerini zenginleştiriyor.

 

Bu işbirliği ile LinkSys SMB (Küçük Orta İş Sınıfı) ürünler, Türkiye genelinde yaygın Simet bayi kanalı ile sektör kullanımına sunulmuş olmaktadır. Birçok büyük markanın, özellikle İstanbul merkezli dağıtıcı şirketler ile yola çıkması, anadoluda ağ iletişim pazarında bayi olarak faaliyet gösteren firmaları zor durumda bıraktığı bilinen bir gerçek olduğu bugünlerde yapılan bu işbirliği önem kazanmaktadır.

 

LinkSys SMB ürün portföyünde 5-48 port arasında değişen kapasiteşlere sahip SMB Akıllı Switch ailesi ve 300Mbps-1750Mbps arası hızlarda hizmet verebilen iç ortam kablosuz ürün grubu ile pazarda önemli bir paya sahip olmakla birlikte, ilk yıl sonunda liderliği hedeflemektedir.

 

LinkSys Türkiye Ülke Müdürü Levent KAYMAZ ve Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. Dış Ticaret Müdürü Dora TABANLIOĞLU tarafından yapılan ortak açıklamada “Bu yeni işbirliği sayesinde LinkSys Markasının Bilgi Teknolojileri Kanal Yapısına doğrudan erişmesi ve özellikle Anadoluda bayi olarak faaliyet gösteren firmaların ürün portföyünü zenginleştirmesi beklenmektedir” vurgusu yapılmıştır.

 

Network pazarı lideri LinkSys özellikle akıllı WiFi uygulamaları, akıllı switch uygulamaları gibi gelişmiş teknolojileri ile SMB pazarında sürekli bir adım önde yer almaktadır. LinkSys, geliştirdiği teknolojiler, dünya genelinde yaygın iş ortağı kanalı, güçlü marka imajı ve sürekli başarıya odaklı yapısı ile Türkiye ‘de de hak etmiş olduğu başarıya güçlü Simet iş ortağı kanalı ile erişmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda, dünya genelinde uygulamış olduğu başarılı iş ortağı programlarını Türkiye pazarında da uygulayacak olan firmanın, eğitim kampları, demo programları, fırsat ve proje geliştirme programları Simet iş ortağı kanalına önemli avantajlar sağlayacaktır.

 

Güçlü bir iş ortağı kanalına sahip olabilmek için, iş ortaklarının ürün ve teknolojiler konusunda sürekli eğitim almasının önemini bilen LinkSys, LinkSys İş Ortağı Avantaj Programı ile bu hedefe ulaşmak istemektedir. İş ortağı kanalına, işlerini büyütmek için, satış öncesi ve sonrası destek, pazarlama desteği, satış teşvikleri gibi hizmetler sunan LinkSys, her zaman iş ortaklarına kar ettirecek güçlü ilişkiler hedeflemektedir.

 

LINKSYS HAKKINDA

 

Linksys markası, lider inovasyon ve mühendislik stratejileri ve sınıfının en iyisi teknoloji, tasarım ve müşteri hizmetleri ile 1988'de kuruluşundan bu yana kablosuz bağlanabilirliğe öncülük etti. Linksys, evde, işyerinde ve hareket halindeyken, ödüllü ürünleriyle, evde kontrol, eğlence, güvenlik ve İnternet erişimini, yenilikçi özellikler ve gittikçe artan bir uygulama ve ortak ekosistem ile basitleştiren, bağlı bir yaşam tarzı sağlar. LinkSys hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.linksys.com şirket web sitesini ziyaret edin.

 

SİMET HAKKINDA

 

Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında önemli dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir.

Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE, ISO9001, ISO 27001, ISO10002 ve OHSAS18001 belgeleri ile güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak Kabul etmektedir. Simet hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.simet.com.tr  şirket web sitesini ziyaret edin.

Dostluk ve saygılarımızla…

 

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | IM P2P Filter   airmax 5n   Local Master Browser   cyber security   3GP   SSH   Domain   MacOSX   G.SHDSL   P2MP   Network Management System   3300   Switch   VPN Kurulumu   Soft Phone   Session   Low   Sızma Testi   Wifi   Ağ Güvenliği   PHP   Antivirus   DDOS   Central Management   airmax 5n