Simet LinkSys Lansmanı'17 Ankara (17.01.2017) - Kayseri (19.01.2017)

Bilgi Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş., daima ilkler diyerek çıktığı yolun, 2016 yılı son çeyreğinde sektörü ve kıymetli kanal yapısını yeni bir sürpriz ile karşılamış bulunmaktadır.


Bilgi Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 tarihinde başlayan Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş., daima ilkler diyerek çıktığı yolun, 2016 yılı son çeyreğinde sektörü ve kıymetli kanal yapısını yeni bir sürpriz ile karşılamış bulunmaktadır. Belkin tarafından Cisco Systems’dan satın alınan LinkSys markası, kurumsal ürün grubunu, Türkiye’de işin uzmanı olan Simet Teknoloji’ye teslim etti. “LinkSys artık güvenilir ellerde” sloganı ile 17 Ocak 2017 tarihinde Ankara ve 19 Ocak 2017 tarihinde Kayseri ’de, iş ortaklarının ve basın mensuplarının katılımı ile tanıtım toplantısı gerçekleştirilen bu işbirliği sonucunda LinkSys, geliştirdiği teknolojiler, dünya genelinde yaygın iş ortağı kanalı, güçlü marka imajı ve sürekli başarıya odaklı yapısı ile Türkiye ‘de de hak etmiş olduğu başarıya güçlü Simet iş ortağı kanalı ile erişmeyi hedeflemektedir.

 

 

Bilgi Teknolojileri Sektörü’nün mihenk taşı olma niteliğini özünde barındıran Simet Teknoloji, bu işbirliği ile LinkSys’in SMB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler)  için geliştirdiği ürünlerini değerli iş ortaklarının ve önemi her geçen gün daha da artan Bilgi Teknolojileri Sektörü’nün kullanımına sunmuş bulunmaktadır. Simet LinkSys Lansmanı kapsamında, LinkSys Kurumsal Tanıtımı’ nı gerçekleştiren LinkSys Türkiye Ülke Müdürü Sayın Levent KAYMAZ “Bu yeni işbirliği sayesinde LinkSys Markası’ nın Bilgi Teknolojileri Kanal Yapısına doğrudan erişmesi ve özellikle Anadolu’ da bayi olarak faaliyet gösteren firmaların ürün portföyünü zenginleştirmesi beklenmektedir” vurgusu yapmıştır. Simet Teknoloji portföyüne eklenen LinkSys markasının  ülke genelinde dağıtımını üstlenen Kare Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü sayın Hasan Ersözlü ise lansmanın Kayseri ayağında bir konuşma gerçekleştirmiş ve “Simet Teknoloji’nin distribütör olduğu, bizim ise dağıtıcılığını üstlendiğimiz  bu ürün ile sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vereceğiz. Umarız hepimiz için hayırlı olur.” dileğinde bulunmuştur. Simet Teknoloji İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü ve Kalite Lideri Zehra KURT ise “Simet Teknoloji, konusunda uzman kadrosu ile ve ilk günkü heyecanını kaybetmeden, 19 yılın emeğini, azimle, yılmadan bugünlere taşıdı. Kuruluşumuz, her geçen gün, kıymetli iş ortaklarımıza dolayısı ile de sektörümüze ‘nasıl daha iyi hizmet verebiliriz’i kendisine ilke edinmiştir.” vurgusu yapmış ve Simet Teknoloji’nin 19 yıllık tecrübesinden yola çıkarak tüm lansman katılımcılarını, bu işbirliğinin çözümlerini nasıl zenginleştireceği konusunda bilgilendirmiştir.

 

 

İş ortakları tarafından oldukça beğenilen lansman, LinkSys Ürün Tanıtımı ve Teknik bilgilendirilmelerin yapılması akabinde katılımcıların yönelttiği sorular ile devam etmiş, güzel anıların toplu fotoğraf çekimi ile de sonlandırılmıştır.

 

Dostluk ve Saygılarımızla…

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

www.simet.com.tr

 

Ankara (17.01.2017)

Holiday Inn Çukurambar

10:00 – 10:30 Karşılama

13:00 Bitiş

 

Kayseri (19.01.2017)

Radisson Blu Kayseri

14:00 – 14:30 Karşılama

17:00 Bitiş