19 Mart 2018 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa KÖKLÜ GEÇMİŞ İÇİN BİR KİLOMETRE TAŞI!

KÖKLÜ GEÇMİŞ İÇİN BİR KİLOMETRE TAŞI!

 
20 Yıllık Genç Simet Ailesinin İlk Emekli Personeli Ayla PAMUKCU oldu.

1999 yılından bu yana Simet Teknoloji Satış ve Pazarlama Müdürlüğünde ifa ettiği çeşitli görevler sırasında hem kuruluşa hem de çalışma arkadaşlarına bıraktığı kalıcı izlerle Sayın Ayla PAMUKCU, 30.11.2017 tarihi itibarı ile kişisel yaşamında yeni ufuklara yelken açmak üzere emekliye ayrılmıştır.

 

Kendisi, “KURULUŞUMUZDAKİ HİZMETLERİ İLE EMEKLİLİĞİ İLK HAKEDEN ÇALIŞANIMIZ” vasfı ile 20 yıllık geçmişimizdeki önemli kilometre taşlarından biri oldu.

 

Çalışkan, dürüst, dost canlısı, sevecen, adaletli, sabırlı ve neşeli insan “AYLA ABLAMIZ” seni tanıyan kanal firmalarımız ve kuruluşumuz adına “TEŞEKKÜR EDER” yeni hayatında sağlık, mutluluk ve başarı dileriz.

 

Dostluk ve saygılarımızla…

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Yük Dengeleme   Access   Trafic Priority   Switch   IP Phone   Port Yönlendirme   Zaafiyet Testi   3DES   URL Filter   Oudbound   Geniş Bant   EXT3   Simetrik DSL   Port Açma   Modem   Router   Wireless Bridge   facebook   facebook   PBX   ACS   USB Dongle   VPN   Data Replicator   Panel Anten