19 Kasım 2017 Pazar | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Ürünler Switch Modül ve Aksamlar SMC SMC SMC1GSFP-SX 1-Port 1000BASE-SX (LC) SFP Transceiver

 
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

SMC SMC1GSFP-LX 1-Port 1000BASE-LX (LC) SFP Transceiver

The SMC1GSFP-LX is a single port 1000BASE-LX SFP transceiver with LC connector for SMC TigerSwitches™ an ...


Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Transceiver

Alıcı-Verici cihaz fiber iletişimler için çift konnektörlü standart küçük form faktörlü takılabilir bir ...


Ürün Kategorileri

SMC SMC1GSFP-SX 1-Port 1000BASE-SX (LC) SFP Transceiver - SWT.800.1763

The SMC1GSFP-SX is a single port 1000BASE-SX SFP transceiver with LC connector for SMC TigerSwitches™ and TigerStacks™ that are equipped with SFP transceiver slots. Barkod No (EAN)
  • Açıklamalar
  • Özellikler
  • Görseller
  • Yorumlar
  • Belgeler
  • İlişkili Ürünler
  • Nasıl Yapılır
  • Alternatif Ürünler

SMC SMC1GSFP-SX Teknik Özellikler

The SMC1GSFP-SX is a single port 1000BASE-SX SFP transceiver with LC connector for SMC TigerSwitches™ and TigerStacks™ that are equipped with SFP transceiver slots. The transceiver supports a network speed of 1000Mbps in full-duplex mode using 50.0 or 62.5 micron multi-mode fiber cable (max. range 220 – 550m*), is hot-pluggable and allows simple Gigabit Ethernet network expansion.

SMC1GSFP-SX
PHY type: 1000BASE-SX
Connector: LC
Max. Range*: 220 m - 550 m
Wavelength: 850 nm
Fiber type: MMF

Bu ürüne henüz bir yorum yapılmadı .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkilendirilmiş herhangi bir Nasıl Yapılır dökümanı bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Authentication   VPN Yedekleme   FTP İstemci   WISP   Windows Dosya Hizmeti   filestation   IP v 6   802.11ac   LinkSys   İnternet   IP Kamera   TFTP   Bonjour yayını   Totolink   VPN Yazılımı   Hunt Group   NVR   İç Ortam Kablosuz   airmax 5n   PPPoE   3G Yedekleme   VPN Yazılımı   PING   ADSL   Wifi