21 Kasım 2017 Salı | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Ürünler Switch Modül ve Aksamlar Xentino Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Transceiver

 
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

SMC SMC1GSFP-SX 1-Port 1000BASE-SX (LC) SFP Transceiver

The SMC1GSFP-SX is a single port 1000BASE-SX SFP transceiver with LC connector for SMC TigerSwitches™ an ...


SMC SMC1GSFP-LX 1-Port 1000BASE-LX (LC) SFP Transceiver

The SMC1GSFP-LX is a single port 1000BASE-LX SFP transceiver with LC connector for SMC TigerSwitches™ an ...


Ürün Kategorileri

Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Transceiver - SWT.800.2469

Alıcı-Verici cihaz fiber iletişimler için çift konnektörlü standart küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür. Bu modül tek-mod-fiber (SMF) için tasarlanmış ve nominal dalga boyu 1310 nm ye kadar uygun maliyetli ve yüksek performanslı çalışır. SFP 20-Pin konnektörüyle tak çıkar kullanım özelliğine imkan verir. Barkod No (EAN)
  • Açıklamalar
  • Özellikler
  • Görseller
  • Yorumlar
  • Belgeler
  • İlişkili Ürünler
  • Nasıl Yapılır
  • Alternatif Ürünler

Xentino SFP10 Özellikler

Alıcı-Verici cihaz fiber iletişimler için çift konnektörlü standart küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür. Bu modül tek-mod-fiber (SMF) için tasarlanmış ve nominal dalga boyu 1310 nm ye kadar uygun maliyetli ve yüksek performanslı çalışır. SFP 20-Pin konnektörüyle tak çıkar kullanım özelliğine imkan verir.
  • Tek + 3.3V güç kaynağı
  • Diferansiyel Giriş ve Çıkışlar
  • Small Form Factor Takılabilir MSA Uyumlu.
  • Ticari Çalışma Sıcaklığı:. 0 oC to +70 oC
  • Endüstriyel Çalışma Sıcaklığı:. -40 oC to +85 oC
  • RoHS Uyumlu
  • Sınıf 1 Lazer Uluslararası Güvenlik Standardı IEC 825 Uyumlu. EN60825-1 ve FDA 21 CFR 1040.10 ve 1040.11 ile uyumludur
  • SFF-8472 MSA Dijital Teşhis Monitor (DDM), İç Kalibrasyon ile uyumlu.
Mutlak Maksimum Derecelendirmeler
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
Besleme Gerilimi VCC 0 - 4 V
Depolama Sıcaklığı TS -40 - 85 oC
Çalışma Sıcaklığı   Ticari TOP-com 0 - 70 oC
Endüstriyel TOP-ind -40 - 85 oC
Kurşun Lehimleme Limitleri TSOLD - - 260/10 oC /sec
Genel Özellikler
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
Veri Hızı B 0.80 1.25 1.50 Gbps
9/125m SMF üzerinde desteklenen bağlantı uzunluğu   1312-10 için L 10 - - Km
1312-15 için   15 - - Km
1312-20 için   20 - - Km
Besleme Akımı ITx+IRx - - 300 mA
Güç Dağılımı PDis - - 1000 mW
İletici Elektriksel Özellikler
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
Besleme Gerilimi VCC 3.15 3.3 3.45 V
Veri Diferansiyel Giriş Gerilimi Vin, pp 400 - 2000 mV
Giriş Gerilimi Etkisizleştirme VIL - VCC -1.81 - -1.48 V
Giriş Gerilimi Etkileştirme VIH - VCC -1.16 - -0.88 V
TX Arıza Gerilim-Yüksek (Arıza) VTF 2.0 - VCC V
TX Arıza Gerilim-Düşük (Normal) VTN 0 - 0.8 V
POut@TX Devre Dışı İleri Sürülen POFF - - -45 dBm
İletici Optik Özellikleri
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
9m SMF üzerinde Çıktı Optik Gücü PO -9 - -3 dBm
Merkezi Dalgaboyu C 1280 1310 1340 nm
Spektral Genişlik (RMS) RMS - - 2 nm
Optik Yükselme Süresi(20%-80%) tr - - 0.26 ns
Optik Düşme Süresi(20%-80%) tf - - 0.26 ns
Tükenme Oranı ER 9 - - dB
Alıcı Elektriksel Özellikleri
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
Besleme Gerilimi VCC 3.15 3.3 3.45 V
Veri Diferansiyel Çıkış Gerilimi Vout, pp 500 - 1200 mV
Alıcı LOS/SD Çıkış Gerilimi-Yüksek VRH 2.0 - VCC V
Alıcı LOS/SD Çıkış Gerilimi-Düşük VRL 0 - 0.8 V
Veri Çıkışı Yükselme Zamanı (20%-80%) tr - - 0.35 ns
Veri Çıkışı Düşme Zamanı (20%-80%) tf - - 0.35 ns
Alıcı Optik Özellikleri
Parametre Sembol Min Typ Max Birim
Maksimum Alıcı Gücü Pin -3 - - dBm
Alıcı Hassasiyeti   1312-10 için PS   - - -21 dBm
1312-15/20 için - - -23 dBm
Kullanım Dalgaboyu C 1100 - 1600 nm
Optik Geri Dönüş Kaybı PR - - 12 dB
Sinyal Algılama-Asserted   1312-10 için PA   - - -21 dBm avg.
1312-15/20 için - - -23 dBm avg.
Sinyal Algılama -Deasserted PD -36 - - dBm avg.
Sinyal Algılama -Hysteresis PA-PD 0.5 - - dB

Bu ürüne henüz bir yorum yapılmadı .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkilendirilmiş herhangi bir Nasıl Yapılır dökümanı bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | CRC Checksum   Thin Provisioning   IP Camera   SMART   Sürekli Bulunurluk   NVR   UTM Cihazı   VPN Load Balance   TELNET   ADSL2   xDSL   Subnet   3300V   Aten   Omni Anten   TR-069   hotspot printer   SMTP   Wireless   Bandwidth on Demand   Synology   Load Balancing Router   POP3S   Radius   MSAN