20 Kasım 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Ürünler HotSpot Managament Gateway 24Online 24Online HIA2500i HotSpot Controler

 
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

24Online HIA50ix HotSpot Controler

24Online HIA50ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özell ...


24Online SMS50ix HotSpot Controler

24Online SMS50ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özell ...


24Online SMS25i HotSpot Controler

24Online SMS25i HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özelli ...


24Online HIA200ix HotSpot Controler

24Online HIA200ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


24Online SMS250ix HotSpot Controler

24Online SMS250ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


Ürün Kategorileri

24Online HIA2500i HotSpot Controler - HOT.110.2657

24Online HIA2500i HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özellikleri ile son derece esnek bir çözümdür. 14 adet 10/100/1000 Ethernet portu, 4 Adet 1GbE SFP (Mini GBIC) Port, 4 Adet 10GbE SFP (Mini GBIC) Port, 2 Adet USB Portu, Eşzamanlı oturum 3,500,000, Eşzamanlı Kullanıcılar 2500, Yeni Oturum / saniye 2,000,000, Veri akışı (UDP) 40,000Mbps, Veri Akışı (TCP) 28,000Mbps. 24Online Cihazları alınırken, Kullanıcı Lisansı alınmalıdır.
 • Açıklamalar
 • Özellikler
 • Görseller
 • Yorumlar
 • Belgeler
 • İlişkili Ürünler
 • Nasıl Yapılır
 • Alternatif Ürünler

24Online HIA2500i Özellikler

24Online HIA2500i HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özellikleri ile son derece esnek bir çözümdür. 14 adet 10/100/1000 Ethernet portu, 4 Adet 1GbE SFP (Mini GBIC) Port, 4 Adet 10GbE SFP (Mini GBIC) Port, 2 Adet USB Portu, Eşzamanlı oturum 3,500,000, Eşzamanlı Kullanıcılar 2500, Yeni Oturum / saniye 2,000,000, Veri akışı (UDP) 40,000Mbps, Veri Akışı (TCP) 28,000Mbps. 24Online Cihazları alınırken, Kullanıcı Lisansı alınmalıdır.
 • Maksimize edilmiş abone tabanı
 • Dikkatle incelenip doğrulanmış trafik
 • Çeşitli ağ platformları desteği
 • Sağlam cihaz tabanlı çözüm
Teknik Özellikler HIA 2500i
Arabirimler Bakır GbE Portları 14
Yapılandırılabilir Dahili/HA/WAN Portları  Evet
Konsol Portu (RJ45) 1
1 GbE SFP (Mini GBIC) Portları 4
10 GbE SFP (Mini GBIC) Portları 4
USB Portları 2
Sistem Performansı Eşzamanlı Oturumlar 3500000
Eşzamanlı Kullanıcılar  2500
Yeni Oturumlar/saniye  2000000
Veri Akışı (UDP) (Mbps)  40000
Veri Akışı (TCP) (Mbps)  28000
Boyutlar H x W x D (inç)  3.54 x 17.52 x 23.23
H x W x D (cms)  9 x 44.5 x 59
Ağırlık  19 kg, 41.8 lbs
Güç Giriş Gerilimi 90-260 VAC
Tüketim  258W
Toplam Isı Dağılımı (BTU)  881
Çevre Çalışma Sıcaklığı 0 - 40 °C
Depolama Sıcaklığı  - 25 - 75 °C
Bağıl Nem (Yoğunlaşmayan)  10 - 90 %
Uyumluluk CE  Evet
FCC  Evet
Dağıtım Modları AAA  Evet
Ağ Geçidi Erişimi Evet
DHCP  Evet
Veritabanı  Evet

Bu ürüne henüz bir yorum yapılmadı .

1
24Online Audit Log Module (Yönetim Haraket Kayıtları)
Audit Log modül 24online cihazini yoneten kişinin tüm hareketleri kayıt altına alınmasını sağlar. Bu özellik sayesinde belirlenen bir zaman dilimi ve arama kriterlerine ait yönetim, düzenleme veya slime gibi tüm işlemler loglanarak ihtiyaç duyulduğunda kontrolü sağlanabilir. Modul sayesinde, yapılan işlemin hangi IP adresinden ve nereden yapıldığına dair tüm ayrıntılar elde edilebilir.
    İncele
2
24Online Data Transfer Module (Data tüketimini engeleme kısıtlama)
24online, admin tarafından tanımlanan parametreler çerçevesinde müşteriler için farkli data transfer planları oluşturularak uygulamaya sokar. Servis sağlayıcı tarafından karşıya yükleme ve karşıdan yükleme tabanlı ön-ödemeli ve sonradan ödemeli data transfer planları yapılabilir. Bu modül yardımıyla, admin aynı zamanda, yüksek miktarda data tüketimine sebep olan kullanıcıları engellemek için data transfer kuralları oluşturabilir.
    İncele
3
24Online High-Availability (Active Passive) (Aktif Pasif cihaz calıştırma)
24online ana cihaz ve ikincil cihazi birbirine bağlayarak paylaştırdığı aktif – pasif sanal bir MAC adresini kullanarak yüksek seviyede bulunurluk sağlar. 24online cihazi aktif – pasif olarak konfigüre edildiğinde, ana cihaz tüm trafik istemlerini yönlendirme görevinden sorumlu olurken ikincil cihaz ana cihaz gibi harican disarda çalışmayı bekler ve bağlantı hatalarında devreye girer. Ana cihaz tekrar çalışmaya başladığında ikincil cihazdan görevi tekrar devralır.
    İncele
4
24Online Multiple Gateway Management ( Çoklu ISP bağlantıları üzerinde güvenlik)
24online tek bir cihaz üzerinden çoklu ISP bağlantıları üzerinde güvenlik sağlar. Yüksek bantgenişliği tüketimini ve ağ sıkışıklıklarını engellemek ve aynı zamanda en optimum düzeyde ağ yönetimine olanak sağlar. Olası ağ bağlantı kesinti ve problemlerinde trafiği inaktif kanaldan aktif kanala yönlendirir bu sayede kesintisiz ve kaliteli bağlantı hizmeti sekteye uğramadan kullanıcılara sunulmuş olur.
    İncele
5
24Online Payment Gateway Module (Hizmet Satın almak için güvenli ödeme kanalı)
24online, kullanıcılara data paketleri ve kayıt/yenileme servislerini satin almalarina olanak sağlayan pazardaki en tercih edilen ve güvenli ödeme kanallarıyla entegre çalışabilir. Yapılması gereken tek şey gerçek zamanlı ödemenin yapılabilmesi için gerekli olan kredi veya banka kart bilgilerinin ilgili yerlere girilmesidir.
    İncele
6
24Online Payment Tracker Module (Ödeme Takip Sistemi )
24online artık Ödeme Takip Sistemi adında müşterilerin ödeme detaylarını daha gelişmiş muhasebel özelliklerle takip etmeyi sağlayan bir servisle entegre hale gelmiştir. 24online’nın bu eklenebilen modülü sayesinde servis sağlayıcılara, müşterilerin ödeme kayıtlarını ve aynı zamanda alacak/verecek durumlarının muhasebesel olarak izleme, oluşturma ve yönetimini sağlar.
    İncele
7
24Online PIN Management Module (Şifre Yönetim sistemi )
24online Şifre Yönetim sistemi müşterilere online kayıt veya hesap yenileme işlemleri için ön ödemeli şifre modülü sağlar. Bu şifre müşteriye kullanıcı adı, şifre gibi genel giriş bilgilerini içerir. Dahili ön ödeme entegrasyonuyla 24online aynı zamanda son kullanıcılara hızlı ve kolay ödeme yapma fırsatı sunar. Bu ön ödemeli şifre modülleri zaman veya kullanım bazlı çeşitli değerlerde oluşturulabilir.
    İncele
8
24Online PMS Integration Module (Hotel yazılımı Entegrasyon Modülü)
24online Hotel Yönetim Sistem modülü pazardaki birçok bilinen PMS (Mülk Yönetim) sistemleriyle entegre ve uyumlu çalışır. 24online Hotel Yönetim Sistem Modülü gerekli konfigürasyon ve ayarlar yapılıp sisteme tanımlandıktan sonra otel yönetim programıyla ilgili tüm fonksiyon ve özelliklerin koordine bir şekilde işlemesine olanak tanır.
    İncele
9
24Online PPPoE Module (PPPoE servis modülü)
PPPoE, internet kullanıcılarının bir DSL hat, kablosuz cihaz veya kablolu modem aracılığıyla internete erişmelerine olanak sağlayan yaygın bir altyapıdır. PPPoE, servis sağlayıcıların kendi varolan Radius yetkilendirme sistemlerini, genişbant üzerindeki çevirmeli ağ/ethernet tabanli servis üzerinden kullanmalarına olanak verir. PPPoE standarti servis sağlayıcıların genişbant servis dağıtımını yönetmelerine olanak sunar.
    İncele
10
24Online SMS Gateway Module (SMS servis sağlayıcılar ile bağlantı modülü)
Now mobile phones can be used to exchange business information swiftly and in secured way. 24online offers advanced feature which can be configured to send Internet username & password directly to the guests or users on their mobile number. You can also maintain the SMS authentication process using this feature.
    İncele
11
24Online SNAT Management Module (SNAT Yönetimi Modülü)
24online SNAT Management helps in source natting of IP addresses. With the help of this module admin can perform different actions like NAT to Single IP, NAT to Internet Public IP (Live IP) and drive local traffic to Internet. SNAT module is available with demanding features beneficial for hoteliers, ISP, café etc.
    İncele
12
24Online Walk-in Pin Module (Anında internet erişim modülü)
24online çözümleri anlık kapı müşterileri için müşteri kaydı veya yenilemesi gerektirmeyen anında internet erişim olanakları da sunar. Giriş müşterisi ön ödemeli şifresini kullanarak internet erişim hizmetinden hemen faydalabilir. Müşteri satın aldığı paket dahilinde internet hizmetini kullanır. İnternet erişim sifresi veya internet kuponu şeklinde de adlandırılabilen bu ön ödemeli şifreler önceden basılmış kart şeklinde olabilir ve servis sağlayıcı tarafından ülke genelinde satılabilir.
    İncele
13
24Online Web Surfing Logger (kullanıcıların web haraketleri izleme)
24online WebSurfing Log modülü, misafirler veya kullanıcılar tarafından girilen web sitelerinin ve uygulamaların izlenmesine olanak veren çok gelişmiş özellikler sunar. Kullanıcıların tüm web gezinti geçmişleri detayli bir raporla veya grafiksel formatlarda yazdırılabilir. Bu yüksek ağ güvenliği sağlamasının yanı sıra network performans ve verimliliğini de artırır.
    İncele

Bu ürünle ilişkilendirilmiş herhangi bir Nasıl Yapılır dökümanı bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Genişbant   SMART   MultiMedia   Port Redirection   Video Splitter   G.SHDSL   Network Management System   Yagi Anten   Thin Provisioning   Kablosuz   DSL   Antivirus   NAT   Free Soft Phone   Packet Filter   industrial modem   FXO   WAN Backup   PTZ Kamera   LCD KVM   MPEG   3G Backup   Object Based Firewall   DSL   Yazıcı