20 Kasım 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Ürünler HotSpot Managament Gateway 24Online 24Online SMS100ix HotSpot Controler

 
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

24Online HIA50ix HotSpot Controler

24Online HIA50ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özell ...


24Online HIA100ix HotSpot Controler

24Online HIA100ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


24Online HIA1500i HotSpot Controler

24Online HIA1500i HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


24Online SMS2500i HotSpot Controler

24Online SMS2500i HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


24Online HIA200ix HotSpot Controler

24Online HIA200ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özel ...


Ürün Kategorileri

24Online SMS100ix HotSpot Controler - HOT.110.2661

24Online SMS100ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özellikleri ile son derece esnek bir çözümdür. 8 adet 10/100 Ethernet portu, Konfigüre edilebilen dahili / HA / WAN Portlar, 1Adet COM Portu, 2 Adet USB Portu, Eşzamanlı oturum 1,250,000, Eşzamanlı Kullanıcılar 100, Yeni Oturum/saniye 45,000, Veri akışı (UDP) 4500Mbps, Veri Akışı (TCP) 3500Mbps. 24Online Band Genişliği Yönetimi ve Ücretlendirme Cihazları alınırken, Kullanıcı Lisansı alınmalıdır.
 • Açıklamalar
 • Özellikler
 • Görseller
 • Yorumlar
 • Belgeler
 • İlişkili Ürünler
 • Nasıl Yapılır
 • Alternatif Ürünler

24Online SMS100ix Özellikler

24Online SMS100ix HotSpot bantgenişliği kontrolü, kullanıcı yönetimi, RADIUS, AAA ve Access Gateway özellikleri ile son derece esnek bir çözümdür. 8 adet 10/100 Ethernet portu, Konfigüre edilebilen dahili / HA / WAN Portlar, 1Adet COM Portu, 2 Adet USB Portu, Eşzamanlı oturum 1,250,000, Eşzamanlı Kullanıcılar 100, Yeni Oturum/saniye 45,000, Veri akışı (UDP) 4500Mbps, Veri Akışı (TCP) 3500Mbps. 24Online Band Genişliği Yönetimi ve Ücretlendirme Cihazları alınırken, Kullanıcı Lisansı alınmalıdır.
 • Maksimize edilmiş abone tabanı
 • Dikkatle incelenip doğrulanmış trafik
 • Çeşitli ağ platformları desteği
 • Sağlam cihaz tabanlı çözüm
Teknik Özellikler SMS 100iX
Arabirimler 10/100 Ethernet Portları 8
Yapılandırılabilir Dahili/HA/WAN Portları  Evet
COM Portları  1
USB Portları 2
Sistem Performansı Eşzamanlı Oturumlar 1250000
Eşzamanlı Kullanıcılar  100
Yeni Oturumlar/saniye  45000
Veri Akışı (UDP) (Mbps)  4500
Veri Akışı (TCP) (Mbps)  3500
Boyutlar H x W x D (inç)  1.7 x 14.6 x 17.3
H x W x D (cms)  4.4 x 37.3 x 44
Ağırlık  5 kg, 11.02 lbs
Güç Giriş Gerilimi 100-240 VAC
Tüketim  99W
Toplam Isı Dağılımı (BTU)  338
Çevre Çalışma Sıcaklığı 0 - 40 °C
Depolama Sıcaklığı  -25 - 75 °C
Bağıl Nem (Yoğunlaşmayan)  10 - 90 %
Uyumluluk CE  Evet
FCC  Evet
Dağıtım Modları AAA  Evet
Ağ Geçidi Erişimi Evet
DHCP  Evet
Veritabanı  Evet

Bu ürüne henüz bir yorum yapılmadı .

1
24Online Audit Log Module (Yönetim Haraket Kayıtları)
Audit Log modül 24online cihazini yoneten kişinin tüm hareketleri kayıt altına alınmasını sağlar. Bu özellik sayesinde belirlenen bir zaman dilimi ve arama kriterlerine ait yönetim, düzenleme veya slime gibi tüm işlemler loglanarak ihtiyaç duyulduğunda kontrolü sağlanabilir. Modul sayesinde, yapılan işlemin hangi IP adresinden ve nereden yapıldığına dair tüm ayrıntılar elde edilebilir.
    İncele
2
24Online Data Transfer Module (Data tüketimini engeleme kısıtlama)
24online, admin tarafından tanımlanan parametreler çerçevesinde müşteriler için farkli data transfer planları oluşturularak uygulamaya sokar. Servis sağlayıcı tarafından karşıya yükleme ve karşıdan yükleme tabanlı ön-ödemeli ve sonradan ödemeli data transfer planları yapılabilir. Bu modül yardımıyla, admin aynı zamanda, yüksek miktarda data tüketimine sebep olan kullanıcıları engellemek için data transfer kuralları oluşturabilir.
    İncele
3
24Online Franchisee/ Zone Management (İmtiyaz/Bölge yönetim modülü)
İmtiyaz yönetim operasyonlarını kontrol edebilmek ve oluşturmak için çoklu seçenekler sunar. İmtiyaz/Bölge yönetim modülüyle kişi imtiyaz yönetim sistemi tek bir kanaldan control eder. Yönetim ve detaylı system MIS raporları vardır. Servis sağlayıcılar istedikleri zaman 24online mesajlaşma opsiyonları üzerinden abonelere paket kullanım ve yenileme içerikli sistematik bildirim mesajları gönderebilirler.
    İncele
4
24Online High-Availability (Active Passive) (Aktif Pasif cihaz calıştırma)
24online ana cihaz ve ikincil cihazi birbirine bağlayarak paylaştırdığı aktif – pasif sanal bir MAC adresini kullanarak yüksek seviyede bulunurluk sağlar. 24online cihazi aktif – pasif olarak konfigüre edildiğinde, ana cihaz tüm trafik istemlerini yönlendirme görevinden sorumlu olurken ikincil cihaz ana cihaz gibi harican disarda çalışmayı bekler ve bağlantı hatalarında devreye girer. Ana cihaz tekrar çalışmaya başladığında ikincil cihazdan görevi tekrar devralır.
    İncele
5
24Online Multiple Gateway Management ( Çoklu ISP bağlantıları üzerinde güvenlik)
24online tek bir cihaz üzerinden çoklu ISP bağlantıları üzerinde güvenlik sağlar. Yüksek bantgenişliği tüketimini ve ağ sıkışıklıklarını engellemek ve aynı zamanda en optimum düzeyde ağ yönetimine olanak sağlar. Olası ağ bağlantı kesinti ve problemlerinde trafiği inaktif kanaldan aktif kanala yönlendirir bu sayede kesintisiz ve kaliteli bağlantı hizmeti sekteye uğramadan kullanıcılara sunulmuş olur.
    İncele
6
24Online NetCapture
24online ağ tarafından gönderilen ve alınan her protocol istemini yöneten ve Kontrol eden ve bir “ Gözcü “ gibi hareket eden gelişmiş bir özellikle karşımıza çıkıyor. Bu modül sayesinde admin, değişik türde raporlar oluşturabilir ve tüm logları izleyebilir. Bu modül konaklama ve ISP müşterleri için idealdir.
    İncele
7
24Online Payment Gateway Module (Hizmet Satın almak için güvenli ödeme kanalı)
24online, kullanıcılara data paketleri ve kayıt/yenileme servislerini satin almalarina olanak sağlayan pazardaki en tercih edilen ve güvenli ödeme kanallarıyla entegre çalışabilir. Yapılması gereken tek şey gerçek zamanlı ödemenin yapılabilmesi için gerekli olan kredi veya banka kart bilgilerinin ilgili yerlere girilmesidir.
    İncele
8
24Online Payment Tracker Module (Ödeme Takip Sistemi )
24online artık Ödeme Takip Sistemi adında müşterilerin ödeme detaylarını daha gelişmiş muhasebel özelliklerle takip etmeyi sağlayan bir servisle entegre hale gelmiştir. 24online’nın bu eklenebilen modülü sayesinde servis sağlayıcılara, müşterilerin ödeme kayıtlarını ve aynı zamanda alacak/verecek durumlarının muhasebesel olarak izleme, oluşturma ve yönetimini sağlar.
    İncele
9
24Online PMS Integration Module (Hotel yazılımı Entegrasyon Modülü)
24online Hotel Yönetim Sistem modülü pazardaki birçok bilinen PMS (Mülk Yönetim) sistemleriyle entegre ve uyumlu çalışır. 24online Hotel Yönetim Sistem Modülü gerekli konfigürasyon ve ayarlar yapılıp sisteme tanımlandıktan sonra otel yönetim programıyla ilgili tüm fonksiyon ve özelliklerin koordine bir şekilde işlemesine olanak tanır.
    İncele
10
24Online PPPoE Module (PPPoE servis modülü)
PPPoE, internet kullanıcılarının bir DSL hat, kablosuz cihaz veya kablolu modem aracılığıyla internete erişmelerine olanak sağlayan yaygın bir altyapıdır. PPPoE, servis sağlayıcıların kendi varolan Radius yetkilendirme sistemlerini, genişbant üzerindeki çevirmeli ağ/ethernet tabanli servis üzerinden kullanmalarına olanak verir. PPPoE standarti servis sağlayıcıların genişbant servis dağıtımını yönetmelerine olanak sunar.
    İncele
11
24Online SMS Gateway Module (SMS servis sağlayıcılar ile bağlantı modülü)
Now mobile phones can be used to exchange business information swiftly and in secured way. 24online offers advanced feature which can be configured to send Internet username & password directly to the guests or users on their mobile number. You can also maintain the SMS authentication process using this feature.
    İncele
12
24Online SNAT Management Module (SNAT Yönetimi Modülü)
24online SNAT Management helps in source natting of IP addresses. With the help of this module admin can perform different actions like NAT to Single IP, NAT to Internet Public IP (Live IP) and drive local traffic to Internet. SNAT module is available with demanding features beneficial for hoteliers, ISP, café etc.
    İncele
13
24Online Walk-in Pin Module (Anında internet erişim modülü)
24online çözümleri anlık kapı müşterileri için müşteri kaydı veya yenilemesi gerektirmeyen anında internet erişim olanakları da sunar. Giriş müşterisi ön ödemeli şifresini kullanarak internet erişim hizmetinden hemen faydalabilir. Müşteri satın aldığı paket dahilinde internet hizmetini kullanır. İnternet erişim sifresi veya internet kuponu şeklinde de adlandırılabilen bu ön ödemeli şifreler önceden basılmış kart şeklinde olabilir ve servis sağlayıcı tarafından ülke genelinde satılabilir.
    İncele
14
24Online Web- services Interface (Web hizmetleri Arayüzü)
Web Servisleri Arayüzü, web üzerinden yayınlanabilen, konumlandırılabilen ve tetikenebilen tam, eksiksiz ve öntanımlı alanı olan modüler bir uygulamadır. Bu özellik sayesinde iş görevleri internet arayüzünden evrensel olarak gerçeklestirilebilir. Bu arayüz modülü, uygulamaların esnek ve bağlaşık bir ortamda servisleri dinamik bir şekilde bulmaya ve bağlanmaya olanak tanır.
    İncele
15
24Online Web Surfing Logger (kullanıcıların web haraketleri izleme)
24online WebSurfing Log modülü, misafirler veya kullanıcılar tarafından girilen web sitelerinin ve uygulamaların izlenmesine olanak veren çok gelişmiş özellikler sunar. Kullanıcıların tüm web gezinti geçmişleri detayli bir raporla veya grafiksel formatlarda yazdırılabilir. Bu yüksek ağ güvenliği sağlamasının yanı sıra network performans ve verimliliğini de artırır.
    İncele

Bu ürünle ilişkilendirilmiş herhangi bir Nasıl Yapılır dökümanı bulunmamaktadır .

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır .

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | webcontent   Bonjour yayını   NTFS   Local Master Browser   DHCP   Free Soft Phone   Donanım   Local Master Browser   MacOSX   iSCSI Target   JBOD   GateProtect   UTM Cihazı   DAT   industrial router   DECT   LDAP Sunucu   LACP   VLAN   SIP Protokolü   Tranzeo   KVM Extender   Object Based Firewall   metro ethernet   Windows Vista