Bdcom S1210-8P-150 8 Port 100M POE, 1 Port Gigabit Base-T, 1 Port Gigabit SFP Unmanaged Switch

BDCOM

BDCOM S1200 Serisi PoE portlara sahip , IEEE 802.3af /at uyumlu Powered Devices (PD) cihazlarıyla gücü otomatik olarak algılayabilen ve güç sağlayabilen orta ve küçük ölçekli şirketler için tasarlanmış Switch ailesidir. Anahtarlama kapasitesi 5.6G, 8 adet 100M POE Base-T bağlantı noktaları, 1 adet gigabit Base-T bağlantı noktası, 1 adet gigabit SFP bağlantı noktası; standart AC220V güç kaynağı; Toplam PoE güç bütcesi 150W, soğutma fanı, masaüstü kurulumu.

BDCOM S1200 Serisi PoE portlara sahip , IEEE 802.3af /at uyumlu Powered Devices (PD) cihazlarıyla gücü otomatik olarak algılayabilen ve güç sağlayabilen orta ve küçük ölçekli şirketler için tasarlanmış Switch ailesidir. Ağınızda bulunan AP, IP Kameralar veya IP Telefonlar vb. Gibi aygıtları Güç hattı çekmeden tek bir kablo üzerinden güç ve veri sağlaya bilirsiniz. Anahtarlama kapasitesi 5.6G, 8 adet 100M POE Base-T bağlantı noktaları, 1 adet gigabit Base-T bağlantı noktası, 1 adet gigabit SFP bağlantı noktası; standart AC220V güç kaynağı; Toplam PoE güç bütcesi 150W, soğutma fanı, masaüstü kurulumu

Model S1210-8P-150 
Standart EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at 
Port 8*10/100Mbps
Auto-Negotiation RJ45 bağlantı noktası.
1G TP ve 1G SFP Bağlantı Noktası
PoE Port Port 1~8
PoE Güç Çıkışı 32W Max
RJ-45'de PoE Gücü Mod A 1/2(+) 3/6(-)
Toplam PoE 5.6G
Yönlendirme Modu Depolama ve İletme
Anahtarlama Kapasitesi 20G
Yönlendirme Oranı 4.16Mpps
Giriş güç kaynağı AC 100-240V 50/60Hz
Çalışma Sıcaklığı 0 °C ~ 40°C
Depolama sıcaklığı -40 °C ~70°C
Çalışma nemi 10%~90%RH yoğunlaşmayan
Depolama nemi 5%~90%RH yoğunlaşmayan
Fan 1 Adet
Boyutlar mm (G × D × Y) 280*179*45mm 
Ağ kabloları 10BASE-T: UTP kategori 3,5 Kablo (≤  100m)
100BASE-TX: UTP kategori 5,5e Kablo ( ≤  100m)
1000BASE-T: UTP kategori 5e,6 Kablo ( ≤  100m)
1000Base-X: MMF veya SMF SFP Modülü

Bu ürüne ait özellikler veritabanımızda bulunmamamktadır.

Draytek VigorSwitch P1092 8Port Smart Lite PoE Switch

VigorSwitch P1092, yüksek performans özellikli SOHO ve küçük işletmeler için idealdir. Yüksek bant genişliği trafiğini karşılamak için, LAN tarafı için 8 Gigabit Ethernet portu ve omurga tarafı içi ...

Bdcom S1510-8P-150 8 Port PoE Gigabit , 2 Port Gigabit Switch

BDCOM S1500 Serisi PoE portlara sahip , IEEE 802.3af /at uyumlu Powered Devices (PD) cihazlarıyla gücü otomatik olarak algılayabilen ve güç sağlayabilen orta ve küçük ölçekli şirketler için tasarlanm ...

Draytek VigorSwitch P1100 8+2 Port PoE Websmart Gigabit Switch

Draytek VigorSwitch P11100 8 Port POE 2 Port SFP Switch, 8 adet 10/100Base-T 802.3at destekli POE+ Ethernet portu bulunan switchtir. 120 Watt toplam PoE güç (Port başına 30watt kadar), IPv6 ve IPv4 d ...

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır.