23 Kasım 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa

Detaylı Arama Sonucu

Aradığınız Kelime(ler) : "KVM Extender" Aradığınız Kelimelere ilişkin Ürünler gösteriliyor .

1
Aten CE250A-A7-G PS/2 KVM Extender

Aten CE250A ile bilgisayarınızı 150 metre mesafeden bir adet klavye, mouse ve monitör ile kontrol edebilirsiniz. Local ve remote olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır. bilgisayarınızı bu iki cihaz arasında döşenen 150 metrelik Cat5 kablo ile Remote cihaz üzerine bağladığınız bir adet klavye, mouse ve monitör ile kontrol edebilir veya Local ünite üzerine bağladığınız bir adet klavye, mouse ve monitör ile kontrol edebilirsiniz. Uzak mesafelerde monitör sinyelinde zayıflama olabilir.

İncele
 
2
Aten CE700A-AT-G USB KVM Extender Dual Console

Aten CE700A üstün görüntü kalitesi ve dahili ESD özelliği ile USB KVM mesafe uzatma cihazıdır. 8KV/15KV ESD (Elektro Statik Deşarj) koruma ve 2KV dalgalanma koruması sağlar. Aten CE700A ile bilgisayarınızı 150 metre mesafeden bir adet klavye, mouse ve monitör ile kontrol edebilirsiniz. Local ve remote olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır.

İncele
 
3
Aten CE770-AT-G USB KVM Extender

Aten CE770-AT-G Deskew özelliği, Ses (hoparlör ve mikrofon) desteği, USB konsol ile VGA KVM mesafe uzatma cihazıdır. Aten CE770A ile bilgisayarınızı 300 metre mesafeden bir adet klavye, mouse ve monitör ile kontrol edebilirsiniz. Local ve remote olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır.

İncele
 
4
Aten CE790-AT-G Digital KVM Extender

Aten CE790-AT-G IP tabanlı Auto MDI/MDI-X özelliğe sahip KVM mesafe uzatma cihazıdır. Aten CE790A RS232 seri port sayesinde internet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden konsol aracılığı ile bilgisayarınıza erişebilirsiniz. Local ve remote olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır.

İncele
 
Toplam Kayıt : 4 -  Sayfa : 1 / 1

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Belkin   IP Santral   Power Distribution Unit   Yerel Yedekleme   Inbound   5ghz   Merkezi Yönetim   Remote Access   İçerik Filtreleme   airmax duo   Dinamik IP   High   Dial Out   Network Zaafiyet Testi   3.5G   NVR   Windows   POE Switch   M4V   Mac   ADSL2Plus   Digit MAP   webcontent   DES   Karşılama mesajı