1997 yılında kurulmuş NewYork Amerika menşeyli Terra Master markası Taiwan menşeyli Noon Technology ile birleşmiş, Ağa bağlı depolama ve doğrudan ekli depolama dahil, depolama ürünlerine odaklanan profesyonel bir markadır. TerraMaster ürünleri çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmeler ve ev kullanıcıları gibi müşteriler için tasarlanmıştır.

1997 yılında kurulmuş NewYork Amerika menşeyli Terra Master markası Taiwan menşeyli Noon Technology ile birleşmiş, Ağa bağlı depolama ve doğrudan ekli depolama dahil, depolama ürünlerine odaklanan profesyonel bir markadır. TerraMaster ürünleri çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmeler ve ev kullanıcıları gibi müşteriler için tasarlanmıştır. Mükemmel donanım tasarımındaki temel rekabet gücü ve güçlü yazılım geliştirme yeteneği ile TerraMaster, müşterilerine güvenilirlik ve değer sunan mükemmel ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

TerraMaster, 8 yıldır depolama teknolojisinin geliştirilmesine odaklanmıştır. TerraMaster, müşterilere eksiksiz, güvenilir ve güvenilir bir veri depolama çözümü sunmak için, depolama ürünlerinde daha fazla işlevsellik ve değer yaratma ve depolama uygulamasını daha kolay, daha kolay, daha güvenli, daha hızlı ve daha hızlı hale getirme gibi uygulamaları araştırmaya devam ediyor.

Firmanın global sitesi www.terra-master.com

 

 

 

Tüm Ürünler

Markalar