Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Teltonika Networks, uluslararası pazarlar için profesyonel ağ bağlantı ekipmanları üreten, hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir.

Teltonika Networks, uluslararası pazarlar için profesyonel ağ bağlantı ekipmanları üreten, hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir. IoT ve M2M iletişimi için endüstriyel ağ cihazlarındaki uzun vadeli deneyimimiz ve ArGe çalışmalarımız ile, Endüstri 4.0, Akıllı Şehir ve Yeşil Enerji'nin en karmaşık alanları için geniş bir ürün portföyü geliştirdik. Teltonika Networks, ürün geliştirme döngüsünün her aşamasını kontrol ederek, güvenilirlik, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlarken pazar ihtiyaçlarına ve değişikliklerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermemizi sağlar. Teltonika IoT Group'un bir parçası olarak, tüm ürünlerimiz Litvanya'da en yüksek kalite standartlarını sağlamamıza izin veren modern bir fabrikada üretilir ve monte edilir.

 

HASHTAGS : #simet #simetas #simetteknoloji #simetbilisim #simetbilişim #teltonika #teltonikaTR  #teltonikaturkey #teltonikaturkiye #teltonikaTürkiye #teltonikaRUT #industrialrouter #networkswitch #router #WIFI #wireless #WiFiAP #kablosuz #kablosuzlan #VPN #scada #industrial

Tüm Ürünler