Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Clavister


Clavister AB (Sweden) Dünyadaki büyük Telekom Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte yeni nesil UTM Firewall ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği olan işletim sistemi ile güçlü SSP platformu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir. 2014 yılından bu yana NASDAQ borsasında listededir.

Billion


Billion Electric Co.Ltd. şirketi, 1973 yılında Tayvan 'da kurulmuştur. Önceleri güç elektroniği konusunda uzmanlaşan firma 1992 yılında yeni nesil ağ ve internet erişim ürünleri geliştirmek üzere İletişim bölümünü faaliyete geçirmiştir.

QuWireless


Kablosuz erişim teknolojileri için ANTEN üreten Polonya merkezli bir Avrupa şirketidir. En yüksek standartları korumak ve size en iyi ürünleri ve belgeleri sunmak için Wireless Instruments mühendisleri CAD/CAM mühendislik yazılımının en yeni sürümleriyle çalışır. Tam ve mükemmel wireless ürünleri yaratmak için tüm tasarımlar müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre gerçekleştirilmektedir.

Quedra


Quedra, ağ ve iletişim teknolojileri ile ilişkili yazılımlar geliştirmek üzere yola çıkmış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip kuruluştur. Özellikle hızlı gelişim gösteren IoT, Internet üzerindeki hareketler, ağ güvenliği ile ilişkili teknolojileri geliştirme ve yazılım üretme misyonu ile hareket etmektedir.

Actelis


Gigabit network erişim performansını her yerde her şey için herkes tarafından kullanımının sağlanmasını hedefleyen Actelis, hem bakır hem de fiber altyapı için erişim çözümleri sunar.

Xentino


Xentino Technologies Corp. (Taiwan) tarafından geliştirilen teknoloji ürünleri markasıdır. 2000 yılından bu yana özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için genişbant erişim ürünleri ile tanınan Xentino, yeni ve güçlü portföyü ile tüm dünyada IT pazarını yeniden şekillendirmek için 2013 yılında Taiwan merkezli olarak yeniden faaliyete başlamıştır.

Teltonika


Teltonika Networks, uluslararası pazarlar için profesyonel ağ bağlantı ekipmanları üreten, hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir.

TerraMaster


TerraMaster, 40'tan fazla ülke ve bölgede satılan, ağa bağlı depolama ve doğrudan bağlı depolama da dahil olmak üzere depolama ürünlerine odaklanan profesyonel bir markadır.

OPNET


OPNET Technologies Co. Ltd. 1991 yılında Taiwan 'da taşıyıcı sınıfı ağ erişim ve optik telekomünikasyon araçları geliştirmek üzere kurulmuştur. Ana ürün grubu DLC, IP DSLAM, MSAN, G.SHDSL, VoIP GW ve GPON/EPON erişim cihazları ile FOM, NG-SDH ve WDM/ROADM gibi Optik Transmisyon ekipmanlarından oluşmaktadır.

Quectel


Quectel küresel bir IoT çözümleri sağlayıcısıdır: Cihazları ve insanları ağlara ve hizmetlere bağlamak, dijital yeniliği güçlendirmek ve daha akıllı bir dünya kurmaya yardımcı olmak için varız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hayatı daha rahat, verimli, konforlu, müreffeh ve güvenli hale getirmeye yardımcı olur.

Seagate


Seagate Technology public limited company is a provider of electronic data storage technology and solutions. Its design and manufacturing operations are based on technology platforms that are used to produce various disk drive products that serve multiple data storage applications and markets.

SecPoint


SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır.

Western Digital


Depolama endüstrisinin öncülerinden ve uzun soluklu liderlerinden biri olan WD; dijital bilgileri toplayan, yöneten ve kullanan kişi ve kuruluşlar için ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Sundray


Shenzhen Sundray Technologies, Çin menşeyli kablosuz LAN (WLAN) ürünleri konusunda uzmanlaşmış, kendi ARGE 'si bulunan üretici bir teknoloji firmasıdır. Üniversiteler şehri olarak ta bilinen Shenzen 'de kurulu tesislerinde 3500 'den fazla çalışanı, ileri seviye test ve üretim ortamlarının bulunduğu tesisi ile Nanshan akıllı teknopark bölgesinde yer almaktadır. Firma CMMI5 standartları ile takip edilen üretim ve ARGE süreçleri sayesinde güvenilir ve kaliteli WLAN ürünleri üretimi yapmaktadır. IDC tarafından yapılan araştırmalarda Çin pazarında ilk üç içerisinde yer almaktadır.

Dinstar


2011 yılında kurulan Shenzhen DINSTAR Co., Ltd., IP Tümleşik İletişim ürünlerinin lider küresel sağlayıcısıdır.

LinkSys


Belkin International firmasının bir markası olan LinkSys, IT sektöründe yaygın olarak tanınan bir markadır. Özellikle Ağ ürünleri alanında geliştirmiş olduğu teknolojiler nedeni ile bir dönem Cisco tarafından satın alınan ve uzun bir süre bir Cisco iş birimi ve markası olarak devam eden LinkSys, Belkin tarafından satın alındıktan sonra ürün ARGE çalışmalarını hızlandırmıştır.

Matrix


1991 yılında kurulan Hindistan menşeyli firma Telekom ve Güvenlik ürünleri ve çözümleri geliştirmektedir. Telekom ve güvenlik alanında innovatif ürünler geliştirmeye odaklı firmanın insan kaynaklarının %40 dan fazlası sadece ürün geliştirmeye odaklanmıştır. Özellikle IP-PBXS, Birleşik Ağgeçidi, VoIP Ağgeçidi ve Terminalleri, GSM Ağgeçidi, Erişim Kontrol, Video Güvenlik Ürünleri gibi ürünler geliştiren firma uluslararası standartlar ve global ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapmaktadır.

HSNM


HSNM is a unique system, complete, self-contained and easy to configure/manage. It meets all professional/enterprise requirements for the centralized management (user profile and creation, authentication using even social networks, memorization of the user traffic logs, customized Apps, advertising with proximity marketing, etc.) of hot spots, hot zones, internet points, PPPoE networks, city/municipal networks, etc.

WisNetworks


WisNetworks 2006 yılında Çin 'de kurulmuş olan ve en iyi WiFi çözümleri geliştirmeyi amaçlamış bir iletişim teknolojileri firmasıdır. Ayrıca “enjia” markasını oluşturmak için Alibaba ile işbirliği yapmış ve “Whole Home WiFi Coverage” çözümleri sağlamıştır. İç ortam, dış ortam, uzun mesafe, POE destekli, akıllı WiFi ürünleri ile kablosuz erişimin her alanında anahtar teslim çözümler sunan WIS kalitesi ile de dikkat çekmektedir. WISNETWORKS Firması Türkiye Resmi Distribütörü SİMET Bilişim Teknolojileri A.Ş. 'dir.

QSAN


2004 yılında kurulmuş olan QSAN, SAN, NAS ve DAS gibi profesyonel veri depolama ürünleri geliştiren Tayvan merkezli bir şirkettir. Tasarımcılarının derin tecrübesi ile üstün performanslı, kapsamlı veri koruma ve yönetim özelliklerine sahip kurumsal veri depolama sistemleri geliştirmektedir. QSAN, basit, güvenli, ölçeklenebilir, güvenilir ve yüksek kaliteli SAN, NAS ve DAS ürünleri sağlamak için çalışmaktadır.