Logo Kullanım Şartları | Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Logo Kullanım Şartları


Simet ve Temsil Etmiş Olduğu Markalar İçin Logo Kullanım Şartları

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

1- Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş. tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

2- Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş. tarafından temsil edilen tüm markalar için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

3-  Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Simet veya Simet ‘e ait yerel web sitesi, yerel web sitesi bulunmaması durumunda global web sitesi yeni sayfada açmalıdır. (Örnek : DRAYTEK Logosuna tıklanıldığında www.draytekTR.com web sitesinin açılması gibi) İlgili web siteleri www.simet.com.tr adresinde markalar bölümünde verilmiştir. 

4- Simet markalarının veya Simet tarafından temsil edilen markaların Kartvizit, Antetli Kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde satis@simet.com.tr adresine bilgi maili atmanız yeterlidir.

5- Simet ‘e ait veya Simet tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez. Bu amaçla ayrıca Simet İş Ortağı Sözleşmesi imzalanması gerekir.

 

SİMET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.