DrayTek Vigor Cihazlarınızda USB Termometre ile oda sıcaklığını ölçebileceğinizi biliyor muydunuz?

DrayTek Vigor Cihazlarınızda USB Termometre ile oda sıcaklığını ölçebileceğinizi ve bu ölçümleri farklı yöntemler ile mesaj olarak alabileceğinizi biliyor muydunuz?

10 Nisan 2018 Salı

 

SİSTEM ODALARINDA DRAYTEK USB TERMOMETRE İLE BASİT VE ETKİLİ SICAKLIK KONTROLÜ

Draytek Vigor serisi Gateway (CPE) ürünlerinde (belli modeller desteklemektedir, desteklenen modeller yazının sonunda ayrıca verilmiştir) USB Termometre ile ortam sıcaklığını ölçerek size bilgi verebiliyor. 2016 Yılından bu yana kullanılabilmekte olan bu özellik için, Draytek USB Termometreyi Vigor Router Cihazınızın USB portuna takıp ilgili menülerde yapacağınız ayarlar ile kullanabilirsiniz. Belli sıcaklık derecesi aşıldığında size farklı şekillerde uyarılar gönderebilen cihaz ile sistem odalarınızın sıcaklık durumunu basit bir ek ile rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz. Çok basit fakat bir o kadar kullanışlı bu özellik ve ek ürün ile hayat kurtaran bir yapı elde edilmiş olmaktadır. Detaylı bilgi için Nasıl Yapılır Bölümlerimizde kurulum ve konfigürasyon dökümanlarını gözden geçirebilir, Proje veya Teknik Destek birimlerimizi arayabilirsiniz.

 

Draytek USB Termometre Topology

 

DrayTek USB Termometre destekleyen ürün Modelleri : DrayTek Vigor Router 2760, 2832, 2860, 2925, 2960, 3900, 300B Serisi ve AP810, AP902 ile BX2000

 

SİMET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.