DrayTek 15. Road Show 17-18 Nisan Tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da Gerçekleştirildi.

Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından temsil edilen DrayTek Corp. (Tayvan) firması için geleneksel olarak her yıl düzenlenen Road Show Teknoloji etkinlikleri bu yıl 17 Nisan İstanbul, 18 Nisan Ankara olmak üzere farklı illerde başarı ile tamamlandı.

19 Nisan 2018 Perşembe

Simet - DrayTek 15. Road Show Etkinliği

 

İSTANBUL - 17.04.2018)  ||   ANKARA - 18.04.2018

 

Simet Teknoloji, gelenekselleşmiş olan Road Show etkinliğinin onbeşincisini, 17 Nisan 2018 tarihinde İstanbul ve 18 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da olmak üzere gerçekleştirdi. Bilgi, iletişim ve ağ güvenliği alanlarında sürdürülebilir teknoloji çözümleri ile sektöre öncülük eden Simet Teknoloji Sanayi Ticaret AŞ’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliklere yurt içinden ve dışından çok sayıda iş ortağı katıldı.

 

15. Road Show etkinliğini Tayvan menşeli DRAYTEK markası için gerçekleştiren Simet Teknoloji, 20 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimini iş ortaklarına aktarırken aynı zamanda iş ortaklarının düşünce ve isteklerini de üreticilere aktarmaktadır.

 

 

 

 

İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen etkinliğin açılış konuşmasını Simet İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü gerçekleştirmiş ve Simet'in kuruluşundan bugüne kat ettiği yolu ve sektöre kazandırdığı hizmetleri katılımcılara aktarmıştır. Router, modem ve switch üretiminde önemli bir Dünya markası olan Draytek’in Türkiye Bölge Müdürü Ethan Tai, Draytek’in yeni geliştirilen ürünlerini, yapılan AR&GE çalışmalarını ve Türkiye pazarının önemine dikkat çekerek sunumunu sonlandırmıştır. Etkinlik kapsamında teknik içerikli sunumları gerçekleştiren Simet çalışanları davetliler ile teknik detayları paylaşmış ve ürün standlarında da yöneltilen soruları yanıtlamışlardır. İstanbul ayağında BT Haber Şirketler Grubu CEO'su  Sayın Murat Göce ve Ankara ayağında ise DuSoft Genel Müdürü Sayın Murat Duran, sektörel ve güncel bilgiler içeren sunumlarıyla etkinliklere değer katmışlardır. İş hayatının yarattığı güç koşulları Draytek markasına artı değer katarak aşan Kocaeli Sanayi Odası Sistem ve Ağ Uzmanı Oğuzhan Özkurt Türkiye pazarı için örnek oluşturacak Draytek başarı hikayesini davetlilere aktarmıştır.

 

İş ortaklığının başarılı bir etkinliğe dönüşmesiyle sonlanan 15. Road Show iyi dilekler ve tebrikler ile son bulmuştur.

 

Dostluk ve Saygılarımızla…

 

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.