Billion M500-D LTE Industrial In-Vehicle Multi Carrier E-Mark (R10-R118) Router | Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Billion M500-D LTE Industrial In-Vehicle Multi Carrier E-Mark (R10-R118) Router

Billion

Billion M500-D LTE Industrial In-Vehicle Multi Carrier E-Mark (R10-R118) Router Endüstriyel, araç içi, çok taşıyıcılı ve yüksek performanslı LTE mobil erişim cihazıdır. Yüksek bulunurluk gerektiren kritik yapılar için en uygun çözümdür. Dual SIM(Cat6), Dual Radio, 4 adet Giga Ethernet Port, WiFi Access Point özelliği ve gömülü GPS fonksiyonu sayesinde kullanışlı bir platform sunan M500 M2M uygulamalar için geliştirilmiştir.

Endüstriyel, araç içi, çok taşıyıcılı ve yüksek performanslı LTE mobil erişim cihazıdır. Yüksek bulunurluk gerektiren kritik yapılar için en uygun çözümdür. Dual SIM, 4 adet Giga Ethernet Port, WiFi Access Point özelliği ve gömülü GPS fonksiyonu sayesinde kullanışlı bir platform sunan M500 M2M uygulamalar için geliştirilmiştir.

The Billion M500 LTE Industrial/In-Vehicle Multi-Carrier Router is a high-performance all-in-one fixed wireless communications platform with advanced software enabling high availability, reliable and secure wireless connectivity for mission-critical applications. The compact rugged design integrates dual SIM dual radio, 4-port Gigabit switch, Wi-Fi access point, embedded GPS with the concurrent-multi-GNSS engine for GPS or GLONASS and ignition power control for in-vehicle applications.

M500 özel olarak geniş kapsamlı makineden makineye (m2m) uygulamalar için geliştirilmiş LTE erişim cihazıdır.

Yüksek Performans ve Güvenirlik

 • Dual SIM / Dual Modul ve EWAN
 • Load balancing
 • Yerel veya uzaktan yönetim (Web GUI, SNMP veya CWMP(TR-069))

Gömülü 4G/LTE

 • Yüksek performanslı gömülü 4G/LTE modul
 • LTE Genişbant Bağlantı imkanı (3G Fallback opsiyoneldir)
 • İki SIM Kart Yuvası

Güvenli VPN Bağlantısı

 • Entegre IPSec, PPTP, L2TP, GRE ve OpenVPN yöntemleri ile güçlü VPN Sonlandırma 

Otomatik WAN Yedekleme

 • Load Balance
 • Failover/failback

Erişilebilir Sağlamlık

 • E-Mark (R10, R118) sertifikalı
 • Endüstriyel seviye parçalar ile sağlam kasa
 • Çalışma sıcaklığı -40°C ~ 60 °C, Şok ve Vibrasyon Koruması

Araç İçi Kullanım

 • Small form factor with optional mounting kits, easily installed by a single person
 • Ignition power control option when mounted within vehicles

Global Pozisyonlama ve Uydu Sistemi

 • GPS için GNSS motoru (GLONASS system)
 • Gerçek Zamanlı Varlık Takibi ve Yer Veritabanı

USB Depolama

 • USB 2.0 x2
 • mini USB x2

Zorlu / sağlam dağıtımlar için tasarlandı
Titreşime dayanıklılık, Military-810G testiyle kanıtlanmıştır. Metal kasa içine yerleştirilmiş M500, sıkı ve zengin bağlantı sağlamak için sağlam bir şekilde tasarlanmıştır.

Availability and Resilience
A single unit of the Billion M500 can cover LTE frequency bands in most countries. Dual SIM slots could be used for subscribing to two different operators. The Billion M500 can use one network as redundancy or use both networks simultaneously for load balancing. The stable, secure, and agile features of the Billion M500 enhance operational effectiveness.

Kullanılabilirlik ve Dayanıklılık
Billion M500'ün tek bir birimi çoğu ülkede LTE frekans bantlarını kapsayabilir. İki farklı operatöre abone olmak için çift SIM yuvası kullanılabilir. Billion M500, bir ağı yedeklilik olarak kullanabilir veya yük dengeleme için her iki ağı aynı anda kullanabilir. Billion M500'ün kararlı, güvenli ve çevik özellikleri, operasyonel verimliliği artırır.

Faydalar
Yüksek Kullanılabilirlik ve Ağ Esnekliği
M500, ağ esnekliği ve iş sürekliliği için özel olarak tasarlanmış, sağlam ağ işleme ve Çoklu WAN bağlantısıyla birleştirilmiş, zengin özelliklere sahip endüstriyel sınıf bir yönlendiricidir. Platform, taşıyıcı fazlalığı veya taşıyıcı ağları arasında yük dengeleme için çift SIM ve çift LTE telsizlerini destekler. Birincil WAN arabiriminde bir bağlantı hatası olması durumunda, trafik otomatik olarak ikincil WAN arabirimine yönlendirilir. M500, birincil arabirim bağlantısı geri yüklendiğinde de geri döner. Bu işlevsellik, birincil bağlantının LTE veya fiber, kablo veya DSL gibi kablolu bir bağlantı olmasına bakılmaksızın çalışır. Yük devretme performansını artırmak ve kritik uygulama teslimi için bant genişliği kullanımını en üst düzeye çıkarmak için yük dengeleme ve trafik önceliklendirme mekanizmaları etkinleştirilebilir.

Taşıyıcı sınıfı Kablosuz LAN
M500, 300 Mbps'ye kadar veri hızlarını destekleyen bir 802.11n erişim noktası içerir. Güvenlik işlevselliği şunları içerir: WEP 64/128, WPA(PSK), WPA2(PSK), Karışık WPA/WPA2(PSK), SSID yayını devre dışı bırakma, Kablosuz MAC adresi filtreleme ve iletim güvenliği ve erişim kontrolünü geliştirmek için İstemci İzolasyonlu SSID Kablosuz LAN üzerinden. Hücresel sinyalin olduğu her yerde Wi-Fi Hotspot işlevselliğine izin vermek. Sabit portal, erişim ve bant genişliği yönetimi için çoklu kimlik doğrulama seçenekleri ve kapsamlı kontrollerle son derece güvenli bağlantı sağlar.

Özellikler

WAN Arayüzü

 

LTE

● (x2)

 

ADSL only

-

 

V/ADSL

-

 

EWAN

● (configurable via firmware)

 

Donanım

 

SIM slot

● (x2)

 

Fast Ethernet

-

 

Gigabit Ethernet

● (RJ45 x4)

 

USB Host

● (USB 2.0 x2)

 

FXS

-

 

FXO

-

 

802.11n (2.4 GHz)

300Mbps

 

802.11ac (5 GHz)

-

 

GPS

 

mini USB

● (x2)

 

Serial port (RS-232)

-

 

Özellik

VPN

IPv4 / IPv6

VLAN_MUX

-

Failover / Fallback

Load balance

Dual APNs

Dual firmware images

Metal casing

Donanım

Physical Specifications

7.83" x 5.21" x 1.84" (198.85 mm x 132.4 mm x 46.7mm)

Power Requirements

DC input steady state voltage range: 10 ~ 56 VDC

Operating Environment

-40°C ~ 60 °C

Humidity

20% - 95% non-condensing

 
 

Bu ürüne ait özellikler veritabanımızda bulunmamamktadır.

Bu ürüne alternatif bir ürün bulunmamaktadır.

Billion M120N LTE Industrial In-Vehicle Multi Carrier VPN Router

Billion M500-D LTE Industrial In-Vehicle Multi Carrier E-Mark (R10-R118) Router Endüstriyel, araç içi, çok taşıyıcılı ve yüksek performanslı LTE mobil erişim cihazıdır. Yüksek bulunurluk gerektiren k ...