Draytek Vigor ACS3C Ağ Yönetim Yazılımı Bulut (NMS)(1Node-1Yıl)(min20 node) | Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Draytek Vigor ACS3C Ağ Yönetim Yazılımı Bulut (NMS)(1Node-1Yıl)(min20 node)

DrayTek

Draytek Vigor serisi cihazlar için TR069 temelli güçlü merkezi ağ yönetim yazılımıdır. ACS3 ağ yönetim yazılımı tüm Vigor cihazlarını internet üzerinde herhangi bir noktadan yönetilmesi için bir SD-WAN orkestratör görevi yüklenir. Merkezi ağ yönetimi, konfigürasyon yönetimi yanı sıra provizyon ve görüntüleme imkanı da sağlayan komple bir çözümdür. Minimum 20 adet sipariş verilmelidir. ACS3C-1Node TR içinde bulunan bulut versiyondur.

VigorACS3, Draytek Vigor serisi cihazlar için TR069 temelli güçlü merkezi ağ yönetim yazılımıdır. ACS3 ağ yönetim yazılımı tüm Vigor cihazlarını (CPE/Router/AccessPoint/Switch) internet üzerinde herhangi bir noktadan yönetilmesi için bir SD-WAN orkestratör görevi yüklenir. Merkezi ağ yönetimi, konfigürasyon yönetimi yanı sıra provizyon ve görüntüleme imkanı da sağlayan komple bir çözümdür. Minimum 20 adet sipariş verilebilir. ACS3-1Node Download edilerek kurulum yapılabilen versiyondur.

Anahtar Özellikler

  • Provizyon

Yeni cihazların kendilerini kurmasına ve en son üretici yazılımını indirmesine izin verir.

  • İzleme

Bir cihaz WAN, VPN veya ACS sunucusuyla bağlantısını kaybettiğinde bildirim alın.

  • İstatistik

Seçili bir süre boyunca cihaz, istemci ve trafik hakkında ağ öngörüleri yapılabilir.

  • VPN Sihirbazı

Birkaç tıklamayla yönetilen cihazlar arasında bir IPsec, L2TP veya SSL VPN oluşturun.

  • Planlı Bakım

Mesai saatleri dışında bir ürün yazılımı güncellemesi, yapılandırma değişikliği veya cihazın yeniden başlatılmasını planlayın.

  • Raporlama

Trafik, donanım yazılımı sürümü, cihaz durumu ve daha fazlası hakkında ağ tabanlı rapor oluşturun.

 

VigorACS 3 – Network Management System

VigorACS 3 is the latest version of DrayTek’s Network Management System (NMS). It supports all current DrayTek routers, access points, and switches, providing a integrated platform for configuration, monitoring and management.

VigorACS 3 is also the core of the DrayTek SD-WAN solution. It’s the central software where Network Administrator can perform configuration, provisioning, and monitoring to the edge routers.

 

 

 

 

Bu ürüne ait özellikler veritabanımızda bulunmamamktadır.

Bu ürüne alternatif bir ürün bulunmamaktadır.

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır.