20 Ocak 2018 Cumartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar DrayTek

DrayTek

1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.


Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmanın global sitesi www.draytek.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Genişbant   DivX   Network Zaafiyet Testi   VPN Sonlandırma   WINS   FAX   Windows Dosya Hizmeti   Authentication   24Online   PTZ Kamera   LDAP   smartcloud   ZRTP   android   FXO   Domain   5G   ACL Ayrıcalıkları   IM Bloklama   Dynamic IP   DHCP   MAC   Switch   Western Digital   WMV