26 Nisan 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar DrayTek

DrayTek

1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.


Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmanın global sitesi www.draytek.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Egress   Bantgenişliği Kontrol   802.1q   3g Erişim   HOST to LAN VPN   USB Dongle   SAMBA   Windows   MAC Adresi Filtreleme   POP3S   3300   Web Content Filter   LTE   3G Yedekleme   IP v6   Power Distribution Unit   Zaman çizelgesi   Albentia   Log Monitor   Yönlendirici   3g   AES   CHAP Kimlik Doğrulama   IMAP   Harici disk