20 Kasım 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar DrayTek

DrayTek

1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.


Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmanın global sitesi www.draytek.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Facebook Yasaklama   LDAP   Digit MAP   Outdoor Wireless   industrial router   metropolitan wifi   Ağ Yedekleme   DAS   Telex   IM P2P Filter   Facebook Engelleme   Dial Plan   TFTP   WimAX BS   hotspot printer   USB   DivX   Speed Dial   NVR   Yerel Yedekleme   ADSL2+   ASF   Genişband   SMTP   PDU