1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.

Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Draytek (TAIWAN) Türkiye Distribütörü Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş. 'dir. (Markayı Türkiye 'ye getirdiği 2003 yılından bu yana temsil etmektedir)

Draytek Türkiye için Simet tarafından hazırlanmış ve sadece Draytek ürünlerine özel web sitesi www.draytekTR.com 

Draytek global sitesi www.draytek.com

 

HASHTAGS : #simet #simetas #simetteknoloji #simetbilisim #simetbilişim #draytek #draytekTR  #draytekturkey #draytekturkiye #draytekTürkiye #draytekvigor #vigorrouter #networkswitch #router #WIFI #wireless #WiFiAP #kablosuz #kablosuzlan #WISP  #VPN #LoadBalance #VDSL #VDSL2 #evindecalis #evdecalis #evdeçalış #evdencalis #evdençalış #evdekal #uzaktancalis #uzaktançalış #uzaktancalisma #uzakbağlantı #uzakbaglanti

Tüm Ürünler

Markalar