21 Eylül 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar DrayTek

DrayTek

1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.


Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmanın global sitesi www.draytek.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | IPPBX   MAC   Gigabit Router   Facebook Engelleme   VPN Yedekleme   22 Bay NAS   Derin Paket İnceleme   Guarantee Bandwidth   VPN Sonlandırma   4 Bay NAS   KVM Extender   MultiMedia   VoIP   Trafic Priority   Denial of Service   Kablo Modem   TR069   Radius   ADSL2   cloud backup   LCD KVM   Denial of Service   Modem   QT   mac