23 Temmuz 2017 Pazar | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar DrayTek

DrayTek

1997 yılında Taiwan'da kurulmuş olan Draytek küçük ve orta ölçekli iş yerleri ve ev uygulamaları için geniş tabanlı uzaktan erişim çözümleri geliştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçları için VPN/Firewall/Güvenlik çözümlerine odaklanmış firmanın bütünleşik ve toplam sahip olma maliyeti uygun erişim çözümleri mevcuttur.


Draytek Router, Switch, Access Point, Merkezi Yönetim Yazılımı ürünleri ile tüm iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır. Firmanın bir ArGe ofisi şeklinde çalışan kuruluşumuz sürekli yeni özellikler konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmanın global sitesi www.draytek.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Deep Packet Inspection   Load Balance   Router on Stick   Wireless Bridge   cloud   UTM Cihazı   5651   FAX   Routing   NFS   Yasal Loglama   FXS   TELNET   twitter   5G   DDOS   Firmware Upgrade   FAX   Pentest   Transparan Modu   bulut güvenliği   MPG   VPN Trunk   MSAN   Outbound Proxy