23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Clavister

Clavister

Clavister AB (Sweden) Dünyadaki büyük Telekom Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte UTM ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği olan İşletim Sistemi ile güçlü SSP platformu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir.500Gbps performanslı SSP platformu ile dünya genelinde en yüksek kapasiteli ürünleri üretmektedir.


Ciddi bir bilgi birikimine sahip olan Clavister firması, yüksek seviye ürünler ile dünya genelinde çok yaygındır. Son yıllarda yüksek seviye ürünlerde elde etmiş olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini küçük ve orta seviye ürünlere de aktaran firma UTM dışında herhangi bir konuya odaklanmamıştır.  Sadece UTM üretimine odaklı firma hem donanım (appliance) hem de yazılım (software UTM) konusunda ürünler üretmektedir.

Firmanın Türkiye sitesi www.virusTurk.com global sitesi www.clavister.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Facebook Yasaklama   SMART   802.11   IP Kamera   VoIP   Internet Explorer   Windows   EXT3   Endüstriyel Bilgisayar   DECT   Yönlendirici   Vigor   bridge   Tekli LUN   Parabolik Anten   WISP   Radius   urlcontent   SD Kart   facebook   Session   LDAP   Çoklu LUN   VirusTurk   Port