21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Clavister

Clavister

Clavister AB (Sweden) Dünyadaki büyük Telekom Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte UTM ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği olan İşletim Sistemi ile güçlü SSP platformu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir.500Gbps performanslı SSP platformu ile dünya genelinde en yüksek kapasiteli ürünleri üretmektedir.


Ciddi bir bilgi birikimine sahip olan Clavister firması, yüksek seviye ürünler ile dünya genelinde çok yaygındır. Son yıllarda yüksek seviye ürünlerde elde etmiş olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini küçük ve orta seviye ürünlere de aktaran firma UTM dışında herhangi bir konuya odaklanmamıştır.  Sadece UTM üretimine odaklı firma hem donanım (appliance) hem de yazılım (software UTM) konusunda ürünler üretmektedir.

Firmanın Türkiye sitesi www.virusTurk.com global sitesi www.clavister.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Rsync   USB Copy   SSH   SSL VPN   eSATA   HDMI Extender   SD Kart   Sistem Yapılandırması   PING   IP Camera   EXT4   SRTP   USB NAS   İç Ortam Kablosuz   DepoTurk         Printer   MOV   airmax 5n   Quedra   ADSL2+   IEEE   Multi NAT   SD Copy