18 Ekim 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Clavister

Clavister

Clavister AB (Sweden) Dünyadaki büyük Telekom Operatörleri, ISP'ler, Üniversiteler ve Büyük Ölçekli Kullanıcıların kullanabileceği ölçekte UTM ve Ağ Güvenlik Ürünleri geliştiren, İSVEÇ merkezli bir üreticidir. Tamamen kendi mühendisliği olan İşletim Sistemi ile güçlü SSP platformu sayesinde büyük ölçekli kullanıcıların en önemli tercihidir.500Gbps performanslı SSP platformu ile dünya genelinde en yüksek kapasiteli ürünleri üretmektedir.


Ciddi bir bilgi birikimine sahip olan Clavister firması, yüksek seviye ürünler ile dünya genelinde çok yaygındır. Son yıllarda yüksek seviye ürünlerde elde etmiş olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini küçük ve orta seviye ürünlere de aktaran firma UTM dışında herhangi bir konuya odaklanmamıştır.  Sadece UTM üretimine odaklı firma hem donanım (appliance) hem de yazılım (software UTM) konusunda ürünler üretmektedir.

Firmanın Türkiye sitesi www.virusTurk.com global sitesi www.clavister.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | IPv6   VPN Gateway   Log Managament   xDSL   Sürekli Bulunurluk   Belkin   10 Bay NAS   Ağ yazıcısı   VMFS   VPN Yedekleme   Extension   eSATA   POE   2 Bay NAS      File Browser   FTTH   Router   DDNS   Ağ Güvenliği   Metro Ethernet   MAC Address Filter   Web Uygulamaları   AES   Dış Ortam Kablosuz