18 Ekim 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Logo Kullanım Şartları

Logo Kullanım Şartları

 

Simet ve Temsil Etmiş Olduğu Markalar İçin Logo Kullanım Şartları

 

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

 

1- Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

2- Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından temsil edilen tüm markalar için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

 

3-  Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Simet veya Simet ‘e ait yerel web sitesi, yerel web sitesi bulunmaması durumunda global web sitesi yeni sayfada açmalıdır. (Örnek : DRAYTEK Logosuna tıklanıldığında www.draytekTR.com web sitesinin açılması gibi) İlgili web siteleri www.simet.com.tr adresinde markalar bölümünde verilmiştir. 

 

4- Simet markalarının veya Simet tarafından temsil edilen markaların Kartvizit, Antetli Kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde satis@simet.com.tr adresine bilgi maili atmanız yeterlidir.

 

5- Simet ‘e ait veya Simet tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez. Bu amaçla ayrıca Simet İş Ortağı Sözleşmesi imzalanması gerekir.

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Switch   User management   JBOD   POP3S   twitter   eSATA   LinkSys   VPN Kurulumu   Virtual Interface   Antispam   KVM   Dial Plan   Fiber WAN   SMTP   Yük Dengeleme   Remote Access   Multimedya   SMC   AES   NAT   Packet Filter   Yazılım   KVM Over IP   Rx   Windows Vista