21 Eylül 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Xentino

Xentino

Xentino Technologies Corp. (Taiwan) tarafından geliştirilen teknoloji ürünleri markasıdır. 2000 yılından bu yana özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için genişbant erişim ürünleri ile tanınan Xentino, yeni ve güçlü portföyü ile tüm dünyada IT pazarını yeniden şekillendirmek için 2013 yılında Taiwan merkezli olarak yeniden faaliyete başlamıştır.


Binlerce küçük ve orta ölçekli genişbant ürünü kullanıcılarından edinilmiş tecrübe ile yeni nesil teknolojileri ürün ve çözümlerine hızla aktaran, hayatı kolaylaştırmak için sürekli gelişim sağlayan Xentino, rekabetçi kalite ve fiyatları ile sizinde beğeninizi kazanacak. Xentino, dünyanın en büyüğü olmayı değil, AR-GE odaklı, disiplinli, yeniliklere açık yönetimi, temiz ve dürüst marka yaklaşımı ile bilinen firma olmayı hedeflemiştir.

Daha fazla detay için firmanın web sitesini ziyaret ediniz : www.xentino.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Tekli LUN   FTP   Printer   5G   Simetrik DSL   VPN Yedekleme      FAX   Fiber WAN   Port Redirection   S.M.A.R.T.   Call Barring   LinkSys   Bandrich   VPN   Speed Dial   Bandwith Control   4 Bay NAS   1 Bay NAS   Bant Genişliği   Totolink   Wifi   Central Management   UTM Servisleri   Community Broadband Access