19 Mart 2018 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Xentino

Xentino

Xentino Technologies Corp. (Taiwan) tarafından geliştirilen teknoloji ürünleri markasıdır. 2000 yılından bu yana özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için genişbant erişim ürünleri ile tanınan Xentino, yeni ve güçlü portföyü ile tüm dünyada IT pazarını yeniden şekillendirmek için 2013 yılında Taiwan merkezli olarak yeniden faaliyete başlamıştır.


Binlerce küçük ve orta ölçekli genişbant ürünü kullanıcılarından edinilmiş tecrübe ile yeni nesil teknolojileri ürün ve çözümlerine hızla aktaran, hayatı kolaylaştırmak için sürekli gelişim sağlayan Xentino, rekabetçi kalite ve fiyatları ile sizinde beğeninizi kazanacak. Xentino, dünyanın en büyüğü olmayı değil, AR-GE odaklı, disiplinli, yeniliklere açık yönetimi, temiz ve dürüst marka yaklaşımı ile bilinen firma olmayı hedeflemiştir.

Daha fazla detay için firmanın web sitesini ziyaret ediniz : www.xentino.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Windows XP   Quality of Service   WiMax   SSLVPN   IP Telefon Santrali   POE   Domain   Whois   G.SHDSL   Network Management Software   Media   Kablosuz   WAN Backup   Penetrasyon Testi   sso   VoIP   PPTP   IP Santral   HotSpot   Network Açıkları Testi   ssl   LDAP   ASF   Firefox   FTP İstemci