19 Ocak 2018 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Xentino

Xentino

Xentino Technologies Corp. (Taiwan) tarafından geliştirilen teknoloji ürünleri markasıdır. 2000 yılından bu yana özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için genişbant erişim ürünleri ile tanınan Xentino, yeni ve güçlü portföyü ile tüm dünyada IT pazarını yeniden şekillendirmek için 2013 yılında Taiwan merkezli olarak yeniden faaliyete başlamıştır.


Binlerce küçük ve orta ölçekli genişbant ürünü kullanıcılarından edinilmiş tecrübe ile yeni nesil teknolojileri ürün ve çözümlerine hızla aktaran, hayatı kolaylaştırmak için sürekli gelişim sağlayan Xentino, rekabetçi kalite ve fiyatları ile sizinde beğeninizi kazanacak. Xentino, dünyanın en büyüğü olmayı değil, AR-GE odaklı, disiplinli, yeniliklere açık yönetimi, temiz ve dürüst marka yaklaşımı ile bilinen firma olmayı hedeflemiştir.

Daha fazla detay için firmanın web sitesini ziyaret ediniz : www.xentino.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Karşılama mesajı   Wireless   WMV   Multi WAN   DDNS   Genişbant   Web Server   LTE   Extension Group   Airlive   VMFS   PPPoE   MySQL   Transparent Mode   FAT   Endüstriyel Bilgisayar      Domain   Network Management System   LAN to LAN   Domain   smarthome   Yagi Anten   Ağa Bağlanabilen Yedekleme Ünitesi   Yazılım