19 Kasım 2017 Pazar | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Xentino

Xentino

Xentino Technologies Corp. (Taiwan) tarafından geliştirilen teknoloji ürünleri markasıdır. 2000 yılından bu yana özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için genişbant erişim ürünleri ile tanınan Xentino, yeni ve güçlü portföyü ile tüm dünyada IT pazarını yeniden şekillendirmek için 2013 yılında Taiwan merkezli olarak yeniden faaliyete başlamıştır.


Binlerce küçük ve orta ölçekli genişbant ürünü kullanıcılarından edinilmiş tecrübe ile yeni nesil teknolojileri ürün ve çözümlerine hızla aktaran, hayatı kolaylaştırmak için sürekli gelişim sağlayan Xentino, rekabetçi kalite ve fiyatları ile sizinde beğeninizi kazanacak. Xentino, dünyanın en büyüğü olmayı değil, AR-GE odaklı, disiplinli, yeniliklere açık yönetimi, temiz ve dürüst marka yaklaşımı ile bilinen firma olmayı hedeflemiştir.

Daha fazla detay için firmanın web sitesini ziyaret ediniz : www.xentino.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Bandluxe   Yazıcı   cloudstation   Patch Anten   PSTN   3DES   Telefon Dinleme   Yagi Anten   IM Bloklama   5651   SSH   RackMount NAS   URL Filter   802.11   İnternet Kesintisi   HTTPS   VMFS   Inbound   VPN Gateway   Web Uygulamaları   Inbound   Draytek   Wireless Bridge   Object Based Firewall   SNMP