19 Mart 2018 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SecPoint

SecPoint

SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır.


Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetrator, hem donanım olarak hem de yazılım ve servis olarak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve son kullanıcı ile çok yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın odağındadır.

Daha fazla detay için lütfen firma web sitesini ziyaret ediniz : www.secpoint.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | industrial wireless   cloud   Log Monitor   IP Telefon   FAT32   Mail Server   L2TP   QT   oscommerce   Ağ Güvenliği   SSID   IM Bloklama   Anti Instrusion   Mac   Sürekli Bulunurluk   Networking   DDNS   LACP   MSSI   File System   IPDSLAM   Power Distribution Unit   Bandwidth on Demand   diskstation   WAN Backup