23 Temmuz 2017 Pazar | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SecPoint

SecPoint

SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır.


Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetrator, hem donanım olarak hem de yazılım ve servis olarak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve son kullanıcı ile çok yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın odağındadır.

Daha fazla detay için lütfen firma web sitesini ziyaret ediniz : www.secpoint.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Windows XP   FTTX   High   sso   EXT3   Kablonet   NAT   Ağ Yedeklemesi   iSCSI Target   802.11g   3.5G   Dinamik IP   PTZ Kamera   Endüstriyel Bilgisayar   802.11   IP Camera   Donanım   Web Server   Synology   3.5G   802.11n   22 Bay NAS   MP4   WiFi   Speed Dial