19 Ocak 2018 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SecPoint

SecPoint

SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır.


Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetrator, hem donanım olarak hem de yazılım ve servis olarak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve son kullanıcı ile çok yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın odağındadır.

Daha fazla detay için lütfen firma web sitesini ziyaret ediniz : www.secpoint.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Multimedia   Thecus   Ağ Geçidi   Digit MAP   NAT   Synology   NAT   IMAP   802.11ac   Multi NAT   Firewall   802.11n   FXS   SoftPBX   Sanal Arayüz   IPv6   Load Balancing Router   AVI   WMM   Web Uygulamaları   Power Distribution Unit   Bant Genişliği   WiFi Anten   cloud   VMFS