21 Eylül 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SecPoint

SecPoint

SecPoint, 1999 yılında Danimarka 'da kurulmuş innovatif ağ güvenliği ürün ve çözümleri üreticisi bir firmadır. Merkezi Kuzey Avrupa Danimarka 'da bulunan firmanın Hollanda, Yunanistan, İsveç ve Amerika 'da ofisleri mevcuttur. Özellikle, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda UTM Güvenlik duvarı ve Ağ güvenliği test ürünlerine odaklanmıştır.


Ağlar için en iyi açıklık tespit ürünü Penetrator, hem donanım olarak hem de yazılım ve servis olarak sunulmaktadır. Dağıtıcı kanal yapısı ve son kullanıcı ile çok yakın çalışan firma, kullanıcı isteklerine hızla cevap verebilmektedir. Tüm hata ayıklama ve destek takımı ile yakından pazarı takip eden firmanın en önemli avantajı hızlı destek dönüşleridir. Müşteri memnuniyeti firmanın odağındadır.

Daha fazla detay için lütfen firma web sitesini ziyaret ediniz : www.secpoint.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | SIP Proxy   22 Bay NAS   Domain   LDAP Sunucu   IPDSLAM   Local Gateway   Outdoor Wireless   LinkSys   Yönlendirici   Multi NAT   Extension Group   ssl vpn   802.11g   USB Copy   SRTP   DPI   Yedekleme   Belkin   EXT3   VMWare   Merkezi Yönetim   NFS   Multi NAT   KVM   24online