23 Ağustos 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Tarihçe - Kilometre taşları

Tarihçe - Kilometre taşları

 

Simet Teknoloji Ağ ve İletişim Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 yılında başlamıştır. yıllık başarılarla dolu geçmişinde her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürünleri Türkiye pazarıyla tanıştırmış, bu alanda öncü Dünya Markaları ile birlikte teknoloji çözümleri üretmeye devam etmiştir. 

 

Her biri alanında uzman kişiler tarafından yürütülen faaliyetleriyle, Simet teknoloji ürünlerinin üretimi, temini ve dağıtımı konusunda kısa zamanda sektörün öncülerinden olmuştur. “Katma Değer”i  önemli bir ilke olarak gören Simet her türlü katma değerli teknoloji ürünlerini portföyünde bulundurmakta ve ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel pazarın gerektirdiği özelliklerin ilavesi konusunda gelişmiş teknik kadrosuyla bilişim profesyonellerine hizmet vermektedir. 

 

Kilometre Taşları-Önemli Tarihler:

 
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | DHCP   Synology   VMWare   Mac   Telex   Switch   USB NAS   Outdoor Wireless   Packet Filter   IP v 6   VPN Tünelleme   Bonjour yayını   IM Bloklama   Deep Packet Inspection   TR069   Omni Anten   SSID   3g Erişim   Cloud Computing   POP3S   DDNS   Donanım   Ağa Bağlanabilen Yedekleme Ünitesi   Merkezi Yönetim   Mail Station