22 Mart 2018 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Tarihçe - Kilometre taşları

Tarihçe - Kilometre taşları

 

Simet Teknoloji Ağ ve İletişim Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 yılında başlamıştır. yıllık başarılarla dolu geçmişinde her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürünleri Türkiye pazarıyla tanıştırmış, bu alanda öncü Dünya Markaları ile birlikte teknoloji çözümleri üretmeye devam etmiştir. 

 

Her biri alanında uzman kişiler tarafından yürütülen faaliyetleriyle, Simet teknoloji ürünlerinin üretimi, temini ve dağıtımı konusunda kısa zamanda sektörün öncülerinden olmuştur. “Katma Değer”i  önemli bir ilke olarak gören Simet her türlü katma değerli teknoloji ürünlerini portföyünde bulundurmakta ve ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel pazarın gerektirdiği özelliklerin ilavesi konusunda gelişmiş teknik kadrosuyla bilişim profesyonellerine hizmet vermektedir. 

 

Kilometre Taşları-Önemli Tarihler:

 
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Kullanıcı Yönetimi   VPN Tunneling   File System   DHCP   LDAP   802.11b   FTTB   SIP   Medya   SNMP   Backup   Dynamic IP   Yasal Loglama   Web Paylaşım   GSHDSL   DiskStation   FTTX   5G   Multiservice   Ağa Bağlanabilen Yedekleme Ünitesi   Facebook Yasaklama   POP3   Sanallaştırma   802.11b/g/n   IP Phone