17 Ekim 2017 Salı | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Tarihçe - Kilometre taşları

Tarihçe - Kilometre taşları

 

Simet Teknoloji Ağ ve İletişim Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 yılında başlamıştır. yıllık başarılarla dolu geçmişinde her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürünleri Türkiye pazarıyla tanıştırmış, bu alanda öncü Dünya Markaları ile birlikte teknoloji çözümleri üretmeye devam etmiştir. 

 

Her biri alanında uzman kişiler tarafından yürütülen faaliyetleriyle, Simet teknoloji ürünlerinin üretimi, temini ve dağıtımı konusunda kısa zamanda sektörün öncülerinden olmuştur. “Katma Değer”i  önemli bir ilke olarak gören Simet her türlü katma değerli teknoloji ürünlerini portföyünde bulundurmakta ve ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel pazarın gerektirdiği özelliklerin ilavesi konusunda gelişmiş teknik kadrosuyla bilişim profesyonellerine hizmet vermektedir. 

 

Kilometre Taşları-Önemli Tarihler:

 
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | TCP   Western Digital   5G   amazon s3   IPv4   Paylaşımlı Klasör   Zaman çizelgesi   ZRTP   MAC Address Filter   TR-069   Clavister   SSID   MySQL   Ağ yazıcısı   DAT   Rsync   Kablo Modem   Wireless   WiFi Anten   Vigor   TR-069   Switch   IP Telefon Santrali   ADSL2Plus   İnternet Kesintisi