18 Aralık 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Tarihçe - Kilometre taşları

Tarihçe - Kilometre taşları

 

Simet Teknoloji Ağ ve İletişim Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 yılında başlamıştır. yıllık başarılarla dolu geçmişinde her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürünleri Türkiye pazarıyla tanıştırmış, bu alanda öncü Dünya Markaları ile birlikte teknoloji çözümleri üretmeye devam etmiştir. 

 

Her biri alanında uzman kişiler tarafından yürütülen faaliyetleriyle, Simet teknoloji ürünlerinin üretimi, temini ve dağıtımı konusunda kısa zamanda sektörün öncülerinden olmuştur. “Katma Değer”i  önemli bir ilke olarak gören Simet her türlü katma değerli teknoloji ürünlerini portföyünde bulundurmakta ve ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel pazarın gerektirdiği özelliklerin ilavesi konusunda gelişmiş teknik kadrosuyla bilişim profesyonellerine hizmet vermektedir. 

 

Kilometre Taşları-Önemli Tarihler:

 
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | DHCP   VPN Tunneling   Patch Anten   NAT   Firmware Upgrade   Network Management System   SIP Proxy   SSH   endüstriyel router   Extension Group   802.1d   Speed Dial   Kablosuz   KVM   TCP   airmax   KVM Over IP   Rx   Telefon Dinleme   FAX   Trafic Priority   Port Yönlendirme   G.SHDSL   CPE   High Performance