23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Tarihçe - Kilometre taşları

Tarihçe - Kilometre taşları

 

Simet Teknoloji Ağ ve İletişim Teknolojileri odaklı faaliyetlerine 04 Haziran 1997 yılında başlamıştır. yıllık başarılarla dolu geçmişinde her zaman yenilikçi ve gelişmiş ürünleri Türkiye pazarıyla tanıştırmış, bu alanda öncü Dünya Markaları ile birlikte teknoloji çözümleri üretmeye devam etmiştir. 

 

Her biri alanında uzman kişiler tarafından yürütülen faaliyetleriyle, Simet teknoloji ürünlerinin üretimi, temini ve dağıtımı konusunda kısa zamanda sektörün öncülerinden olmuştur. “Katma Değer”i  önemli bir ilke olarak gören Simet her türlü katma değerli teknoloji ürünlerini portföyünde bulundurmakta ve ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel pazarın gerektirdiği özelliklerin ilavesi konusunda gelişmiş teknik kadrosuyla bilişim profesyonellerine hizmet vermektedir. 

 

Kilometre Taşları-Önemli Tarihler:

 
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | VPN Tünelleme   Modem   peer to peer wireless      LACP   SIP Proxy   Mail Server   EXT4   FTP   hotspot in the printer   Bant Genişliği   Ingress   Amazon S3 Yedekleme   MAC   DiskStation   EXT4   Mac Based Vlan   Medya   Tranzeo   Yazılım   GateProtect   Uplink   HTTP   FAT32   Güvenlik