21 Eylül 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Bilgi Merkezi Bilgi İstek

E-Bülten

Ağ Güvenliğinde Yeni Nesil Ürün : GATEPROTECT

GateProtect ödüllü eGUI teknolojisi ile tanışmak için beklemenize gerek yok. Hemen www.gateprotect.com adresine girin ve demo ürününüzü kontrol edin.

ATEN Ürünleri Simet 'te !

Ağ ve iletişim ürünleri alanında Katma Değerli Dağıtım (KDD) uzmanı Simet Teknoloji A.Ş., son beş yıldır yakaladığı %40 ‘lara varan büyüme ivmesine paralel olarak her geçen gün yeni bir marka ile sektörü buluşturuyor. Yaklaşık altı aylık bir araştırma, konumlama ve eğitim çalışmaları itibaren Aten International Co. ile yapılan anlaşma ardından, Simet-Aten işbirliği duyurusunu 10.12.2013 itibarı ile yaptı.

Synology DSM 4.3 İşletim Sistemi Kullanımda

Dünyanın en beğenilen NAS ürünleri üreticisi Synology Inc. Gelişmiş İşletim Sistemi DSM 4.3 kullanıma sundu. 

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi 2 ayda 500 ticket yanıtladı

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi açıldığı 20.02.2012 tarihinden 20.04.2012 tarihine kadar 500 ticket yanıtladı. destek.simet.com.tr

Anahtar Teslim 5651 Çözümleri

Simet ürün grupları için geliştirilmiş olan Quedra L-MON Pro serisi yazılımlar ile sektördeki en hesaplı anahtar teslim 5651 çözümleri sunuyor.

Draytek Yüksek Seviye Ürünlerinden ilkini duyurdu

Kendi teknolojisi ile kararlı, güvenli, kaliteli Ağ Ürünleri üreten Draytek, son olarak Computex Fuarında Vigor 3900 Serisini tanıttı.

Bilgi İstek Formu

Etkileşim talebinize daha hızlı geri dönüş almak için üye olmanızı tavsiye ederiz .

* Bu alan genel bilgi isteği için düzenlenmiştir. Ürünlerle ilgili veya teknik destek ile ilgili konularda lütfen ticket sistemimizi kullanınız. Ticket sistemi için tıklayınız.


Konu *
Detay *
Ad Soyad *
Telefon *
E-Posta *
Doğrulama Kodu
  Kaydet
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | 802.11g   24online   Trafic Priority   Web station   Derin Paket İnceleme   amazon s3   XviD   VoIP   Multiservice   cloud   UTF-8   Linux   proxy   DSL   TELNET   DNS   hotspot printer   4.5G   VirusTurk   LUN   VoIP   VoIP   Internet Access   Dış Ortam Kablosuz   TR-069