19 Ocak 2018 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Bilgi Merkezi Bilgi İstek

E-Bülten

Ağ Güvenliğinde Yeni Nesil Ürün : GATEPROTECT

GateProtect ödüllü eGUI teknolojisi ile tanışmak için beklemenize gerek yok. Hemen www.gateprotect.com adresine girin ve demo ürününüzü kontrol edin.

ATEN Ürünleri Simet 'te !

Ağ ve iletişim ürünleri alanında Katma Değerli Dağıtım (KDD) uzmanı Simet Teknoloji A.Ş., son beş yıldır yakaladığı %40 ‘lara varan büyüme ivmesine paralel olarak her geçen gün yeni bir marka ile sektörü buluşturuyor. Yaklaşık altı aylık bir araştırma, konumlama ve eğitim çalışmaları itibaren Aten International Co. ile yapılan anlaşma ardından, Simet-Aten işbirliği duyurusunu 10.12.2013 itibarı ile yaptı.

Synology DSM 4.3 İşletim Sistemi Kullanımda

Dünyanın en beğenilen NAS ürünleri üreticisi Synology Inc. Gelişmiş İşletim Sistemi DSM 4.3 kullanıma sundu. 

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi 2 ayda 500 ticket yanıtladı

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi açıldığı 20.02.2012 tarihinden 20.04.2012 tarihine kadar 500 ticket yanıtladı. destek.simet.com.tr

Anahtar Teslim 5651 Çözümleri

Simet ürün grupları için geliştirilmiş olan Quedra L-MON Pro serisi yazılımlar ile sektördeki en hesaplı anahtar teslim 5651 çözümleri sunuyor.

Draytek Yüksek Seviye Ürünlerinden ilkini duyurdu

Kendi teknolojisi ile kararlı, güvenli, kaliteli Ağ Ürünleri üreten Draytek, son olarak Computex Fuarında Vigor 3900 Serisini tanıttı.

Bilgi İstek Formu

Etkileşim talebinize daha hızlı geri dönüş almak için üye olmanızı tavsiye ederiz .

* Bu alan genel bilgi isteği için düzenlenmiştir. Ürünlerle ilgili veya teknik destek ile ilgili konularda lütfen ticket sistemimizi kullanınız. Ticket sistemi için tıklayınız.


Konu *
Detay *
Ad Soyad *
Telefon *
E-Posta *
Doğrulama Kodu
  Kaydet
614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | EXT3   ASF   MacOS   ADSL2   DiskStation   Ağ Donanımı   amazon s3   VPN Tunneling   VPN   Yerel Yedekleme   IP v6   5651   1 Bay NAS   Bilgi Güvenliği   POE Switch   Lisans Transfer   Bandwith Control   Guarantee Bandwidth   DDNS   Kablonet   Scope   Synology   Facebook Yasaklama   KVM Over IP   ethernet