18 Aralık 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Kalite ve Süreç Yönetimi

Kalite ve Süreç Yönetimi

 

Kurulduğu ilk günden itibaren kurucularının kamudaki tecrübesinden gelen doküman yönetim sistemi mantığı 2000 yılında çalışmaları tamamlanan kalite yönetim sistemine dönüşmüştür. 2000 yılında alınan ve daha sonra her yıl güncel olarak denetlemeleri gerçekleştirilen kalite yönetim sistemi ile şirket faaliyetlerinde kalite ve standardizasyon hep önde olmuştur. Kalite yönetim sistemlerini birçok kuruluş gerekli bir formalite olarak görürken dahi Simet, tüm fonksiyonları ile işleyişinde temel prensip olarak kullanmıştır. Sadece bir yönetim sistemi değil aynı zamanda bir iş yaşam biçimi olarak ta belirlenmiş olan kalite yönetim sistemi Simet için bir formalite değil, normal iş akış döngüsü içerisindedir. İşleyişinin her aşamasında yer alan kalite algısı, Türkiye ve Dünya pazarlarında kalıcı ve önemli etkisini kanıtlamaktadır.

Kalite yönetim sistemimiz ve normal işleyiş prosedürleri içerisinde yer alan tüm süreçler gelişime ve iyileştirmeye açık ve fakat sürekli kaliteyi sağlar şekilde tesis edilmiştir.

Lütfen bizi geliştirin ve yönlendirin.

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | WISP   DECT   Derin Paket İnceleme   Derin Paket İnceleme   High   SAMBA   Indoor Wireless   Cloud Computing   IP.v6   DAS   Multimedya   Multimedia   Firewall   DHCP   DDNS   VPN Kurulumu   Parabolik Anten   free wi-fi   GSHDSL   airmax duo   ACL Ayrıcalıkları   diskstation   22 Bay NAS   5651 Sayılı Kanun   SD Kart