23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Kalite ve Süreç Yönetimi

Kalite ve Süreç Yönetimi

 

Kurulduğu ilk günden itibaren kurucularının kamudaki tecrübesinden gelen doküman yönetim sistemi mantığı 2000 yılında çalışmaları tamamlanan kalite yönetim sistemine dönüşmüştür. 2000 yılında alınan ve daha sonra her yıl güncel olarak denetlemeleri gerçekleştirilen kalite yönetim sistemi ile şirket faaliyetlerinde kalite ve standardizasyon hep önde olmuştur. Kalite yönetim sistemlerini birçok kuruluş gerekli bir formalite olarak görürken dahi Simet, tüm fonksiyonları ile işleyişinde temel prensip olarak kullanmıştır. Sadece bir yönetim sistemi değil aynı zamanda bir iş yaşam biçimi olarak ta belirlenmiş olan kalite yönetim sistemi Simet için bir formalite değil, normal iş akış döngüsü içerisindedir. İşleyişinin her aşamasında yer alan kalite algısı, Türkiye ve Dünya pazarlarında kalıcı ve önemli etkisini kanıtlamaktadır.

Kalite yönetim sistemimiz ve normal işleyiş prosedürleri içerisinde yer alan tüm süreçler gelişime ve iyileştirmeye açık ve fakat sürekli kaliteyi sağlar şekilde tesis edilmiştir.

Lütfen bizi geliştirin ve yönlendirin.

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | filestation   Mac Based Vlan   IP.v6   Senkronizasyon   Radius   DAS   Fiber Router   HDMI Extender   Network Attached Storage   linux   Cloud Computing   Firewall Servisleri   Ağ Yedeklemesi   DAT   DSL   WebDAV   sso   Kablonet   VLAN   Internet Access   IPDSLAM   Dial Plan   DPI   metropolitan wifi   WAN Backup