21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

 

SİNAN BEDİR

 

Yönetim Kurulu Başkanı / SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.A.Ş.

 

1969 yılında Ankara ‘da doğan Sinan Bedir, Ankara Üniversitesi Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümü mezunudur. Meslek Lisesinde okumuş olduğu Telekomünikasyon Bölümü nedeni ile ilk iş yaşamına Türk Telefon A.Ş. firmasında başlayıp, daha sonra adı Türk Telekom A.Ş. olarak değiştirilen PTT ‘de devam etti. PTT içerisinde farklı görevlerde çalıştıktan sonra 1994 yılında yeni kurulan Türksat A.Ş. Uydu Yer İstasyonunda görev aldı. 1997 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Simet Teknoloji San. Tic. A.Ş. ‘deki yönetim kadrosuna 2000 yılında katılan Sinan Bedir, halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü'nü yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Sinan Bedir ‘in uzmanlık alanı bilgisayar ağları ve Telekom teknolojileridir.

SİBEL BEDİR

 

Genel Müdür / SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.A.Ş.

 

1974 yılında Ankara ‘da doğan Sibel Bedir, Ankara Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi Beslenme ve Ev Yönetimi Bölümü mezunudur. 1993 yılında Promotion House Reklam Ajansı Ankara Bölge Müdür Yardımcısı olarak başladığı profesyonel iş yaşamına 1997 yılında kurucuları arasında olduğu Simet Teknoloji San. Tic. A.Ş. şirketinde Muhasebe Müdürü olarak devam etti. 2006 yılında şirket faaliyet alanında yapılan değişiklikler ile yönetim kadrosuna geçen Sibel Bedir, bu yıldan itibaren Yönetim Kurulu Üyeliği ve İdari Genel Müdür görevlerini yürütmektedir. İki çocuk annesi olan Sibel Bedir, muhasebe, finans ve personel yönetimi konularında uzmanlıklara sahiptir.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Ağ Güvenliği   24online   Central Management System   oscommerce   IP Kamera   MFP Modu   AVI   Firewall Servisleri   VPNWizard   Sabit disk   NAS   endüstriyel LTE Router   3G Yedekleme   Loop Detection   UTM Cihazı   Kablo Modem   MultiMedia   Synology   CMS   IM Bloklama   Load Balance   FAT   Ubuntu   bridge   Mail Station