23 Ağustos 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

 

SİNAN BEDİR

 

Yönetim Kurulu Başkanı / SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.A.Ş.

 

1969 yılında Ankara ‘da doğan Sinan Bedir, Ankara Üniversitesi Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümü mezunudur. Meslek Lisesinde okumuş olduğu Telekomünikasyon Bölümü nedeni ile ilk iş yaşamına Türk Telefon A.Ş. firmasında başlayıp, daha sonra adı Türk Telekom A.Ş. olarak değiştirilen PTT ‘de devam etti. PTT içerisinde farklı görevlerde çalıştıktan sonra 1994 yılında yeni kurulan Türksat A.Ş. Uydu Yer İstasyonunda görev aldı. 1997 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Simet Teknoloji San. Tic. A.Ş. ‘deki yönetim kadrosuna 2000 yılında katılan Sinan Bedir, halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü'nü yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Sinan Bedir ‘in uzmanlık alanı bilgisayar ağları ve Telekom teknolojileridir.

SİBEL BEDİR

 

Genel Müdür / SİMET TEKNOLOJİ SAN.TİC.A.Ş.

 

1974 yılında Ankara ‘da doğan Sibel Bedir, Ankara Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi Beslenme ve Ev Yönetimi Bölümü mezunudur. 1993 yılında Promotion House Reklam Ajansı Ankara Bölge Müdür Yardımcısı olarak başladığı profesyonel iş yaşamına 1997 yılında kurucuları arasında olduğu Simet Teknoloji San. Tic. A.Ş. şirketinde Muhasebe Müdürü olarak devam etti. 2006 yılında şirket faaliyet alanında yapılan değişiklikler ile yönetim kadrosuna geçen Sibel Bedir, bu yıldan itibaren Yönetim Kurulu Üyeliği ve İdari Genel Müdür görevlerini yürütmektedir. İki çocuk annesi olan Sibel Bedir, muhasebe, finans ve personel yönetimi konularında uzmanlıklara sahiptir.

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Remote Access   SIP Protocol   Mac Based Vlan   Parabolik Anten   Anti Virus   VDSL2   VMWare   LAN to LAN   MP4      Anti Instrusion   Multimedia   Dial Out   Network Video Recorder   Internet Security   MD5   Statik IP   Netwall   metropolitan wifi   Domain   802.3af   Metro Ethernet   VirusTurk   G.SHDSL   hotspot in the printer