17 Ekim 2017 Salı | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SMC

SMC

30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip olan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş olan firma ürün portföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir.


SMC Networks Inc. özellikle son dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli networkler için yüksek performanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirecek ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışacaktır.

Daha fazla detay için firma web sitesini ziyaret ediniz : www.smc.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | CMS   linux   FAT   DPI   LAN to LAN   Log Managament   Domain   TR-069   urlcontent   Hunt Group   VPN Yazılımı   PDU   HTTP   KVM   L2TP   VMWare   Ağ Yedeklemesi   1 Bay NAS   802.11g   VirusTurk   smartcloud   C-port   3300V   Thin Provisioning   VLAN Tag