23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SMC

SMC

30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip olan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş olan firma ürün portföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir.


SMC Networks Inc. özellikle son dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli networkler için yüksek performanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirecek ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışacaktır.

Daha fazla detay için firma web sitesini ziyaret ediniz : www.smc.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | MSSI   DNS   802.3af   Printer   Vigor   IM Bloklama   AES   Network Güvenliği   Windows   Amazon S3 Yedekleme   SSL VPN   Aten   TELNET   Anti Virüs   Uplink   5G   IPv6   Fiber WAN   Secpoint   Indoor Anten   PHP   Sürekli Bulunurluk   ssl vpn   Bandwidth on Demand   VPN Tünelleme