18 Aralık 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SMC

SMC

30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip olan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş olan firma ürün portföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir.


SMC Networks Inc. özellikle son dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli networkler için yüksek performanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirecek ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışacaktır.

Daha fazla detay için firma web sitesini ziyaret ediniz : www.smc.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Panel Anten   Tekli LUN   NAT   USB   SHR   VoIP   Indoor Anten   Amazon S3 Yedekleme   DiskStation   Antispam   4.5G   Bulut   SIP Protokolü   KVM   WMM   DAT   Donanım   FTP   IM Bloklama   Video Extender   Totolink   Bulut Bilişim   DDOS   NAS Güvenlik   Web Content Filter