21 Ağustos 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar SMC

SMC

30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyaca tanınan lider ağ ürünleri üreticisidir. Yerel alan ağ ürünleri yanında genişbant bağlantı ürünleri yelpazesine de sahip olan SMC, kendi dizaynı ve kendi ARGE'sine sahip ender kuruluşlardandır. Türkiye 'de farklı zamanlarda farklı firmalarca temsil edilmiş olan firma ürün portföyü artık tüm yelpazesi ile Simet tarafından temsil edilmektedir.


SMC Networks Inc. özellikle son dönemde LAN Switch ürünleri ile dikkat çekmektedir. Küçük, Orta ve Büyük ölçekli networkler için yüksek performanslı güçlü ve güvenilir ürünlere sahip firma ARGE yapısında artık Türkiye 'den gelen geri dönüş bilgilerini de değerlendirecek ve Simet ARGE ekibi ile beraber çalışacaktır.

Daha fazla detay için firma web sitesini ziyaret ediniz : www.smc.com

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Internet   IP DSLAM   Aten   smarthome   Deep Packet Inspection   Subnet   Ingress   Subnet   İnternet   DAT   smarthome   URL Filtreleme   UPnP   WMM   VPN   ssl   DNS   Zaman çizelgesi   free wi-fi   Static IP   Airlive   Windows Vista   Cable Modem   gateprotect   Point to point wireless