23 Haziran 2017 Cuma | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Synology

Synology

Synology Inc. Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış bir çok patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı NAS yedekleme ürünü geliştiren ve üreten firma, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir.


 

NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology, Simet ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

 

Synology orjinal web sitesi www.synology.com Türkiye resmi sitesi www.depoTurk.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Mail Server   FAT32   Lisans Transfer   WebDAV   VPN Yedekleme   Zaman çizelgesi   Sızma Testi   Internet   JBOD   SSLVPN   Totolink   Uydunet   VoIP Çağrı Engelleme   SMTP   802.11g   Ağ Yedeklemesi   AVI   Yasal Loglama   Routing   IP Kamera   IPPBX   Ağ yazıcısı   cloud   VirusTurk   NAS