21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Synology

Synology

Synology Inc. Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış bir çok patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı NAS yedekleme ürünü geliştiren ve üreten firma, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir.


 

NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology, Simet ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

 

Synology orjinal web sitesi www.synology.com Türkiye resmi sitesi www.depoTurk.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | WMV   Ağa Bağlanabilen Yedekleme Ünitesi   peer to peer wireless   IP Kamera   Kablo Modem   PING   eSATA   SPI   AES   SMART   IP Camera   Router   FXO   DECT   Firefox   WiMax   hotspot printer   Sanallaştırma   NAT   URL Filtreleme   Virtual Security   industrial router   Firewall uyarı mesajı   Dış Ortam Kablosuz   TELNET