21 Ağustos 2017 Pazartesi | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Synology

Synology

Synology Inc. Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış bir çok patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı NAS yedekleme ürünü geliştiren ve üreten firma, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir.


 

NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology, Simet ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

 

Synology orjinal web sitesi www.synology.com Türkiye resmi sitesi www.depoTurk.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | NTFS   Load Balancing Router   airmax   amazon s3   POP3   VirusTurk   filestation   Oudbound   Web Server   Domain   PSTN   3g   Kablosuz   TR-069   Network Saldırı Testi   facebook   FAT32   TX Brust   oscommerce   ssl   IP Kamera   USB NAS   File System   IP Phone   LDAP