19 Ekim 2017 Perşembe | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Markalar Synology

Synology

Synology Inc. Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış bir çok patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı NAS yedekleme ürünü geliştiren ve üreten firma, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir.


 

NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology, Simet ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

 

Synology orjinal web sitesi www.synology.com Türkiye resmi sitesi www.depoTurk.com

 

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | VPN   ADSL2+   USB NAS   Uplink   Simetrik DSL   VirusTurk   IP Telefon Santrali   FTTB   ssl vpn   POE Switch   WMV   IVD   Parabolik Anten   IM P2P Filter   PHP   PDU   DDoS   Router on Stick   LCD KVM   Çoklu LUN   Root Table   IEEE   Web İçerik Filtreleme   File Browser   URL Filter