17 Ekim 2017 Salı | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Kaptanoğlu Holding YardGem Havuzlarını Kapsama alanı içine aldı

Kaptanoğlu Holding YardGem Havuzlarını Kapsama alanı içine aldı

 
Tersane bölgesinde bulunan YardGem 'e ait açık ve kapalı havuz içerisinde yer alan onarımdaki gemilerin yaşam alanı ile gemi çevresinde kullanılacak kablosuz cihazların ağda kullanılabilir olması ve internet çıkışlarının yapılabilmesi.

Kaptanoğlu Holding bünyesinde bulunan tersane işletmecisi YardGem, tersaneleri içerisinde bulunan açık ve kapalı havuz içinde bulunan onarımdaki gemilerin yaşam alanı ve gemi çevresinde kullanılacak kablosuz cihazların ağda kullanılabilir olması ve internet erişimi alabilmeleri amacı ile başlatılan projede AirLive kablosuz ürünleri ile proje tamamlanmıştır. Özellikle kullanılmış olan AirLive outdoor (dış kullanım) AP cihazları ile tüm hava sahası kapsama alanı içerisine alınmış ve bu alan içinde kullanılan tüm kablosuz cihazlar için erişim sağlanmıştır.

Proje, iyi derecede teknik bilgileri ile dikkat çeken iş ortağımız ARGE Teknoloji ve Teknik Hizmetler Tic.San. Ltd.Şti. tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir.

 

Proje kapsamındaki alan toplam alan : 5412 M2
Proje kapsamında kablosuz kullanılacak havuz uzunluğu : 175 x 52 M2
Proje kapsamında kullanılan cihazlar : AirLive WH5420CPE
Yüklenici Proje Sorumlusu : Rafet S. AYATA (Kurumsal Proje Sorumlusu)
İşveren Proje Sorumlusu   : Mustafa Gök ( Bilgi İşlem Sorumlusu)

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Anti Virüs   cloudstation   DSL   Log Yönetimi   MSSI   Broadband   UTM   Omni Anten   IP DSLAM   MSSI   Yük Dengeleme   Speed Dial   User management   Kullanıcı Yönetimi   Remote Access   3G2   TELNET   Mail Server   FAT   Dial In   Remote Access   G.SHDSL   Bantgenişliği Kontrol   LCD KVM   Router