Simet RestCamp’16 Güzel Anılarla Sonuçlandı

Katma Değerli Teknoloji Ürünleri Dağıtıcısı kuruluşumuz Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından geleneksel olarak düzenlenen iş ortakları (kanal) toplantılarının yeni bir halkası daha çok özel anılarla sonuçlandı.


SİMET RESTCAMP’16 / Long Beach Otel - Alanya/Antalya / 15-16-17 Nisan 2016

 

 

Katma Değerli Teknoloji Ürünleri Dağıtıcısı kuruluşumuz Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından geleneksel olarak düzenlenen iş ortakları (kanal) toplantılarının yeni bir halkası daha çok özel anılarla sonuçlandı.

 

1997 yılı Haziran ayında büyük bir enerji ile yola çıkan kuruluşumuz Bilgi Teknolojileri sektörünün değişmez ve en önemli değerlerinden biri olma yolunda kararlı adımlarına devam etmektedir. Katma değerli teknoloji ürünleri dağıtımı kavramını sadık kanal yapısı ile baştan tanımlayan Simet, her yıl olduğu gibi geleneksel ve fakat her yıl olduğu gibi sürprizlerle dolu bir etkinliği daha değerli dostlarının katılımı ile geride bıraktı. Geleneksel, çünkü kurulduğumuz yıldan bu yana devam etmektedir. Farklı, çünkü her yıl bir öncekinden farklı bir genel konsept mevcut. Ana değerler değişmeden, bu yıl yine dinlenme, eğlenme odaklı etkinlik, kanal iş ortaklarının da buluşma noktası olmuştur.

 

Üç gün süren dinlenme, eğlenme ve görüş alışverişi etkinliğimizin dinlenme bölümü Alanya’nın güzel doğasında bulunan Long Beach Otelin devasa tesislerinde, eğlenme bölümü personelimiz tarafından hazırlanmış aktivitelerle ve son olarak görüş alışverişi bölümü de katılımcı seçkin 120 iş ortağımız arasından seçilmiş 30 iş ortağımız ile yapılan yuvarlak masa toplantılarında sonlandırılmıştır.

 

 

Dart Turnuvası, Plaj Voleybol Turnuvası ve O Ses Bayim Ses Yarışması, RestCamp16 etkinliğimizin anılarda yer eden en önemli bölümlerinden oldu.

 

 

Kuruluşumuz tarafından temsil edilmekte olan markalardan DrayTek Corp. (Taiwan) firmasının Türkiye ‘den sorumlu Ülke Müdürü Sayın Ethan TAI, kuruluşumuzun düzenlemiş olduğu ve katıldığı altıncı yıllık etkinlik olduğunu ve her yıl daha farklı duygular ile ayrıldığını belirtti. Yıllık etkinliklerimize ilk defa katılım gösteren, yine kuruluşumuz tarafından temsil edilen Aten Corp. (Taiwan) firması Ülke Sorumlusu Sayın Kübra HARPUT ise oldukça etkilendiği bir etkinlik olduğunu belirterek devamını diledi. Üreticilerimizden Western Digital firması Ülke Müdürü Sayın Arkın BALIKÇIOĞLU ise sıcak, samimi bir dağıtım kanalı profilinin ve böyle bir etkinliğin sürekli olması gerektiğini iletti. Xentino Corp. (Taiwan) firması Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Emre YALCINKAYA ise hem eğlendiğini hem de kanal yapısı hakkında çok şey öğrendiğini, çok başarılı bir etkinlik olduğunu belirtmiştir.

 

Etkinliğin yeniliklerinden biri de sadece kuruluşumuz ürünleri ve hizmetleri değil, aynı zamanda iş ortaklarımızın da kendi ürün ve hizmetlerini sunmaları olmuştur. Bu bağlamda, Dağıtıcımız Kare Bilgisayar A.Ş. den Sayın Mustafa ALPASLAN, Dağıtıcımız Art Sistem ‘den Sayın Sebahattin ÇAKICI, Dağıtıcımız Çözüm Yazılım Bilgisayar A.Ş. ‘den Sayın Ahmet CEYHAN, DMO Çözüm Ortağımız Shov Bilgisayar ‘dan Sayın Selami YILMAZ, DMO Çözüm Ortağımız Devran Bilgisayar ‘dan Sayın Murat KURTİŞ, DMO Çözüm Ortağımız Netkur Bilgisayar ‘dan Sayın Ferhat FİDAN, Çözüm Ortağımız Exen Teknoloji ‘den Sayın Gökhan ÜÇOK sunumları ile tüm iş ortaklarımıza kendilerini ve ürünlerini tanıtma imkanı bulmuşlardır.

 

Etkinliğimiz, 2015 yılındaki çalışmaları ile bize destek veren tüm iş ortaklarımız içerisinden öne çıkanların ödüllendirildiği, plaket dağıtımı törenimiz ile sonlandırıldı.

 

“Keyfiniz bol, zihniniz açık olsun!” sloganı ile düzenlenen ve bu yıl ki adı RestCamp’16 olan etkinliğimiz, iş ortaklarımız tarafından oldukça beğenilmiş ve güzel mesajlar alınmıştır.

 

 

KONUYA İLİŞKİN BASINDA ÇIKAN HABERLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ ;

 

www.bthaber.com

 

Dostluk ve saygılarımızla…

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.