Güvenliğiniz için AloDepo ile tüm iletişiminiz Uçtan-Uca şifrelenerek korunmaktadır!


Simet, siz değerli çözüm ortaklarının güvenliği için önemli bir adım atarak www.alodepo.com üzerindeki tüm iletişimin uçtan-uca şifrelenerek gerçekleştirilmesini sağlamıştır. 10/03/2017 tarihinden itibaren AloDepo web arayüzüyle yapılan tüm işlemlerde, her iki yöndeki trafik 256 bitlik anahtarlarla şifrelenmektedir. Bu sayede ödeme yaparken girdiğiniz kart bilgilerinden arama sonuçlarına, kişisel bilgilerinizden firma bilgilerinize kadar tüm bilgilerinizin güvenliği sağlanmaktadır. AloDepo tarafından yayınlanan tüm içerikler ve bağlantılar da TLS 1.2 protokolüyle sağlanmaktadır. ***

 

Ayrıca ödemeler esnasında kullanılan kredi kartı bilgileriniz, anlık trafik ve ilgili ödeme sistemindeki işlemlerden sonra kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Bu şekilde kredi kartı bilgilerinizin güvenliği de tam olarak sağlanmaktadır.

 

AloDepo web arayüzünde herhangi bir sayfada, tarayıcınızdan örnek görüntüdekine benzer şekilde bağlantının güvenli olduğuna dair bildirim alıyorsanız, iletişim uçtan-uca şifreli olarak sağlanmaktadır ve gönül rahatlığıyla tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Tarayıcınızdan örnek görüntüdekilerden birine benzeyen şekilde güvenli bağlantının sağlanamadığına dair bildirimler alıyorsanız aşağıdaki yöntemleri sırasıyla deneyin.

 

 

 

•         Öncelikle cihazınızın tarih ve saatini doğru olarak ayarlayın; işletim sisteminiz destekliyorsa saat diliminizi ve saatinizi otomatik olarak ayarlanmasını sağlayın.

•         Cihazınızın dil, ülke/bölge ve saat dilimi ayarlarının doğru olduğundan emin olun.

•         İşletim sisteminizin bağlantılarda TLS 1.2 protokolünü desteklediğinden emin olun.

•         Tarayıcınızın TLS 1.2 protokolünü desteklediğinden emin olun.

•         Tarayıcı sürümünüzün güncel ve stabil olduğundan emin olun; aksi halde güncelleme veya yeniden kurulumunu sağlayın.

•         Üstteki tüm maddelerin kontrolünü sağladıktan sonra halen güvenli bağlantı sağlayamıyorsanız, lütfen bize geri bildirimde bulunun.

 

SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

www.simet.com.tr

 

*** TLS Hakkında Temel Kaynaklar

TLS 1.2 Protokolü - Vikipedi® (Türkçe)

TLS 1.2 Protokolü - Wikipedia® (İngilizce)

TLS 1.2 Protokolü - IETF® (İngilizce)