Simet ile Wis Networks İşbirliği kararı aldı

Ağ ve iletişim teknolojileri alanında Türkiye ‘de Katma Değerli Dağıtım modelinin ilk uygulayıcısı ve lider temsilcisi Simet ile Wis Networks işbirliği kararı aldı


WISNETWORKS TÜRKİYE KABLOSUZ VERİ ERİŞİM PAZARINI ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN

 

SİMET STOKLARINDA

 

 

Ağ ve iletişim teknolojileri alanında Türkiye ‘de Katma Değerli Dağıtım modelinin ilk uygulayıcısı ve lider temsilcisi Simet ile Wis Networks işbirliği kararı aldı.

 

 

Kablosuz erişim ürünleri üretiminde 2006 yılından bu yana uzmanlaşmış WIS Networks grubu, Türkiye Distribütörü olarak Simet ile anlaşma yaptı. Anlaşma kapsamında, üretici tarafından pazara sunulan, iç ortam kablosuz erişim noktası, dış ortam kablosuz erişim noktası, yüksek yoğunluklu kablosuz erişim noktası, bulut tabanlı kablosuz erişim noktası, kablosuz erişim noktası kontrolörü, kablosuz erişim noktası yönlendiricisi ve ağ geçidi gibi ürünleri ve iç-dış kablosuz uygulama çözümlerini Türkiye ve bölge ülkelerine dağıtımını Simet gerçekleştirecektir.

       

 

Özellikle kalite ve fiyata hassas olan Türkiye pazarında birkaç ay içerisinde ilk üç oyuncudan birisi olmayı hedefleyen Wis Networks, sadece fiyat ile değil aynı zamanda bir çok yenilikçi teknoloji, kurulum ve kullanımı kolay ürünleri ve tüm ihtiyaçları karşılayabilen çözümleri ile önemli bir oyuncu olarak pazarda yerini aldı. Standartlara uygun, güçlü, kararlı, dayanıklı ve esnek ürün yapısı, Simet tarafından en önemli tercih nedeni olmuştur. Tüm ürünleri ile ilgili gerekli olan sertifikasyonlara sahip olan firma aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde içerik oluşturmaktadır. 

 

Pazardan gelen geri bildirimler doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren WIS Networks, ürünlerinde kullandığı ergonomik ve anlaşılabilir arayüzleri bulunan yazılımları ile dikkat çekmektedir. Tüm ürünlerini kendi tasarlayan ve üreten firmanın bazı ürünleri için, örneğin log üretimi konusundaki 5651 sayılı kanun gereği gerekli olan yerel regülasyon uyarlamaları çalışmaları da başlatılmış olup, çok kısa süre içerisinde uyum sağlanacaktır. 

                                                                       

 

Rekabetçi fiyatları ile Simet kanal yapısı içerisinde yer alacak ürün ve çözümler, stoklarda yerini almış bulunmaktadır. Kablosuz erişim çözümlerinde esnek, dinamik ve en yeni çözümler WIS Networks markası ile Simet stoklarında.

 

 

Detaylı bilgi için markanın global web sitesi www.wisnetworks.com 

 

 

Dostluk ve saygılarımızla…