Draytek MYVIGOR Sistem Mimarisinin Yükseltilmesi

Draytek MYVIGOR Sistem Mimarisinin Yükseltilmesi

24 Mart 2021 Çarşamba

Draytek MYVIGOR Sistem Mimarisinin Yükseltilmesi

DrayTek'te, ağ güvenliğiniz bizim için çok önemlidir, bu nedenle sürekli olarak iyileştirmeler yapmak için çalışılmaktadır. Bu iyileştirmeleri, MyVigor sunucusuna yapılan güncellemeler de dahil olmak üzere tüm Vigor ürünleri için güvenlik geliştirmelerini içeren güncellenmiş aygıt yazılımları yayınlanarak yapılmaktadır.

MyVigor için sistem mimarisini yükseltme sürecindeyiz, cihazlarınızın yeni sistemle uyumlu olması için yükseltilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, aşağıdaki adımları izleyerek yükseltme sürecini tamamlamak için yardımınıza ihtiyacımız var. Bu adımların 60 gün içinde tamamlanması gerekir, aksi takdirde WCF ve DrayDDNS hizmetleri 2021-05-22 sonrasında beklendiği gibi çalışmayabilir.

1. Hesabınızı etkinleştiriniz.

Hesabınızın yeni MyVigor sunucusuna yükseltilmesine yetki vermek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Link: https://myvigor.draytek.com/products/ActiveSecurityService/renew/YTJjMjQwOTRmNDg0NzI3ZGExMzdlMDFkODcxZDAzNzVmZDFmYzMwNjExNjM5M2Q3YmI4MTQ4ZTc5OWE3Yzc3Yg==

Bu bağlantı bir defaya mahsus olup takip eden 60 gün için geçerlidir, yani 2021-05-22 tarihine kadar geçerli olacaktır.

2. Vigor ürünlerinizin en son firmware güncellemesini yapınız.

Hesabınız güncellendikten sonra, yeni MyVigor sunucuyla uyumluluk için cihazlarınızın yükseltilmesi gerekmektedir. Lütfen cihazlarınızı 2 gün içinde yükseltiniz. Cihazlarınıza ait güncel Firmware dosyalarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Link: https://fw.draytek.com.tw/

Bu 2 adımı gerçekleştirdikten sonra yükseltme işlemi tamamlanmış olacaktır.

 

Dostluk ve Saygılarımızla…

SİMET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.