21 Mart 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa

E-Bülten

Ağ Güvenliğinde Yeni Nesil Ürün : GATEPROTECT

GateProtect ödüllü eGUI teknolojisi ile tanışmak için beklemenize gerek yok. Hemen www.gateprotect.com adresine girin ve demo ürününüzü kontrol edin.

Synology DSM 4.3 İşletim Sistemi Kullanımda

Dünyanın en beğenilen NAS ürünleri üreticisi Synology Inc. Gelişmiş İşletim Sistemi DSM 4.3 kullanıma sundu. 

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi 2 ayda 500 ticket yanıtladı

Simet Destek Merkezi Ticket Sistemi açıldığı 20.02.2012 tarihinden 20.04.2012 tarihine kadar 500 ticket yanıtladı. destek.simet.com.tr

Anahtar Teslim 5651 Çözümleri

Simet ürün grupları için geliştirilmiş olan Quedra L-MON Pro serisi yazılımlar ile sektördeki en hesaplı anahtar teslim 5651 çözümleri sunuyor.

Draytek Yüksek Seviye Ürünlerinden ilkini duyurdu

Kendi teknolojisi ile kararlı, güvenli, kaliteli Ağ Ürünleri üreten Draytek, son olarak Computex Fuarında Vigor 3900 Serisini tanıttı.

Simet Üye Giriş

Destek Merkezine Hoşgeldiniz

Daha iyi bir hizmet sağlamak amacıyla oluşturduğumuz Destek Merkezimizden yararlanabilmeniz için sistemimize üye olmalısınız. Eğer üye iseniz giriş yaparak destek formunu doldurabilirsiniz, değil iseniz Üye Ol! linkine tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz.


Kullanıcı Adı :
Şifre :

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | 24Online   WPA2   DepoTurk   Video Switch   MP4   Outdoor Wireless   VPN Load Balance   ethernet   Network Güvenliği   Outdoor Anten   Guarantee Bandwidth   5G   VLAN   LTE   Vigor   Wireless IP Kamera   EXT3   Lisans Transfer   Saldırı Engelleme   TR-069   Facebook Engelleme   DECT   Yedekleme   peer to peer wireless   Rx