21 Şubat 2018 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa

Detaylı Arama Sonucu

Aradığınız Kelime(ler) : "Fiber" Aradığınız Kelimelere ilişkin Ürünler gösteriliyor .

1
Draytek VigorBX2000 IPPBX Firewall Router

DrayTek Vigor 3220 serisi yüksek performanslı 4 adet WAN portu arasında Load Balance yapabilen güçlü bir router ailesidir. 4 adet GigaBit WAN Portu 1 adet Gigabit LAN Portu, 1 adet Gigabit DMZ Portu , 2 adet USB Portu ve 1 adet Konsol Portu bulunan bulunan Load Balance yönlendiricidir. IPv4 ve IPv6 aynı anda uyumluluğu.

İncele
 
2
Draytek VigorBX2000ac IPPBX Wireless Firewall Router

Draytek Vigor BX2000 IPPBX fonksiyonlu Dual WAN (ADSL-VDSL / Gigabit) VPN VoIP Security Wireless Router Modem İkinci Gigabit WAN’ı olan bir ADSL/VDSL yönlendiricidir. Bu ikinci WAN politika tabanlı yük dengeleme ve BoD (Bandwidth on Demand) için, arızaya karşı DSL/kablo modeme ya da fiber medya dönüştürücüye bağlanabilir. 32 adet VPN Tünel sonlandırabilir. 802.11ac WLAN özelliği.

İncele
 
3
Xentino SFP10 1000Base-LX Single Mode SFP Transceiver

Alıcı-Verici cihaz fiber iletişimler için çift konnektörlü standart küçük form faktörlü takılabilir bir modüldür. Bu modül tek-mod-fiber (SMF) için tasarlanmış ve nominal dalga boyu 1310 nm ye kadar uygun maliyetli ve yüksek performanslı çalışır. SFP 20-Pin konnektörüyle tak çıkar kullanım özelliğine imkan verir.

İncele
 
4
Draytek Vigor 2132FVn Single WAN Fiber Router

Vigor2132FVn Fiber Router Süper hızlı genişbant mimarisi ile uyumlu olarak geliştirilmiştir, binaya Fiber (FTTB) veya Ev Fiber (FTTH) hattı sahibi kullanıcılar için uyarlanmıştır. Vigor2132FVn'in 1000Mpbs'ye kadar (1 Gigabit) WAN çıkışı ve gelişmiş bant genişliği yönetimi. Oturum Limiti, Bant Genişliği Limiti, Port Hız Kontrolü, QoS kontrol listesi, öncelik kurallarını farklı trafik türlerine uygulayarak daha iyi bir verimlilik elde edebilirsiniz. IEEE802.11n 2.0 Uyumluluğu.

İncele
 
5
Draytek Vigor 2912Fn Dual WAN Fiber Router

Küçük ofis uygulamaları için tasarlanan Vigor2912Fn, işletmelerinizin iş büyümesi, yenilikçilik ve yanıt verme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Bu ideal VPN / güvenlik duvarı yönlendiricisi, ISP'ler tarafından sunulan basit Wi-Fi yönlendiricinin yerini alıyor. Çift WAN yük dengelemesi ve genişbant özelliği ofisinizin bağlı kalmasını sağlar. WAN1 (SFP arayüzü) ve WAN2 (Ethernet portu), 1 adet USB 2.0 (yazıcı, 3,5G Modem, USB disk Desteği, WAN3). 16 VPN tüneli, IPv4/IPv6 Desteği.

İncele
 
6
Draytek Vigor 2925Fn Dual WAN Fiber Router

Vigor2925Fn, Fiber bağlantısı için SFP WAN portuyla donatılmış IPv6'ya hazır çift WAN genişbant güvenlik duvarı yönlendiricisidir. Yük devretme ve yük dengeleme için çift Gigabit Ethernet WAN portu, 2 USB portu, 3G / 4G LTE mobil genişbant erişimi içindir. IPv4/IPv6 Desteği. Birden fazla alt ağa sahip 4 x Gigabit LAN portu, 3G / 4G mobil, FTP sunucusu ve ağ yazıcıları için 2 adet USB 2.0 portu,

İncele
 
7
Draytek VigorNIC 132F VDSL2 PCI-E Card

VigorNIC 132 serisi, kapsamlı bir ağ kartı gibi, ağ sunucusu içinde monte edilebilir. Endüstriyel ve sunucu alanlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Ethernet arayüzünün kullanılmasından farklı olarak, VigorNIC 132 serisi doğrudan POTS hattına bağlanabilir. IPv6 ve IPv4 desteği, URL filtrelemeli güvenlik duvarı, Kolay İnternet erişimi için dahili VDSL2 modem, Ayrıca harici fiber modülleri ile fiber ağa bağlanabilir.

İncele
 
Toplam Kayıt : 7 -  Sayfa : 1 / 1

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Port Miror   IP v 6   TR-069   airmax duo   VLAN Tag   3300   USB NAS   bulut güvenliği   jumbo frame   metro ethernet   SMTP   Bonjour yayını   LUN   Yazılım   PTZ Kamera   802.1q   MySQL   İletişim   IP Telefon   Dial Plan   GateProtect   Facebook Yasaklama   Web Content Filter   IVD   VoIP