23 Ağustos 2017 Çarşamba | Üyelik İşlemleri
Ana Sayfa Kaptanoğlu Holding Desan ShipYard AirLive ile hava sahasını daha etkin kullanıyor

Kaptanoğlu Holding Desan ShipYard AirLive ile hava sahasını daha etkin kullanıyor

 
Tersane bölgesinde bulunan Desan Shipyard’a ait açık ve kapalı havuz içerisinde yer alan onarımdaki gemilerin yaşam alanı ile gemi çevresinde kullanılacak kablosuz cihazların ağda kullanılabilir olması ve internet çıkışlarının yapılabilmesi.

Kaptanoğlu Holding bünyesinde bulunan tersane işletmecisi Desan Shipyards, tersaneleri içerisinde bulunan açık ve kapalı havuz içinde bulunan onarımdaki gemilerin yaşam alanı ve gemi çevresinde kullanılacak kablosuz cihazların ağda kullanılabilir olması ve internet erişimi alabilmeleri amacı ile başlatılan projede AirLive kablosuz ürünleri ile proje tamamlanmıştır. Özellikle kullanılmış olan AirLive outdoor (dış kullanım) AP cihazları ile tüm hava sahası kapsama alanı içerisine alınmış ve bu alan içinde kullanılan tüm kablosuz cihazlar için erişim sağlanmıştır.

Proje, iyi derecede teknik bilgileri ile dikkat çeken iş ortağımız ARGE Teknoloji ve Teknik Hizmetler Tic.San. Ltd.Şti. tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir. Kurum Bilgi İşlem Sorumlusu Mustafa GÖK, "Proje ile tersane alanımızda tüm hava sahamız kapsama alanımız içine alınmıştır. Yüklenici firma yetkilisi Kurumsal Proje Sorumlusu Rafet S. AYATA ve ekibini kutluyorum" şeklinde memnuniyetini ifade etmiştir.

 

Proje kapsamındaki toplam alan : 7736 M2
Proje kapsamında kablosuz kullanılacak havuz uzunluğu : 232 x 52 M2
Proje kapsamında kullanılan cihazlar : AirLive WH5420CPE
Yüklenici Proje Sorumlusu : Rafet S. AYATA (Kurumsal Proje Sorumlusu)
İşveren Proje  Sorumlusu  : Mustafa GÖK  ( Bilgi İşlem Sorumlusu)

614 Adet Keyword | Rastgele 25 Adet Gösteriliyor | Data Replicator   3G2   Radius   Free Soft Phone   Yedekleme   PTZ Kamera   Proxy   Bulut   Data Backup   WISP   JBOD   802.11n   Derin Paket İnceleme   Bulut Bilişim   Bootnet   NFS   TR-069   Outdoor Wireless   Pentest   TRUNK   24online   SSH   metropolitan wifi   Ağ yazıcısı   Vigor