Synology EDS14 Embedded DataStation

Synology

Synology Embedded DataStation EDS14 modern bir avuç içi boyutunda NAS sunucudur. Taşınabilirliği sağlamlık ile bir araya getiren EDS14, Synology'nin gelişmiş ağ depolama çözümlerini çeşitli fiziksel ortamlarda kullanmanızı sağlar. EDS14 1,2 GHz CPU ve 512 MB RAM ile güçlendirilerek hem hesaplama hem de çoklu işlev özelliklerini sağlar. Harici sürücülere dayalı bir model için EDS14 ciddi okuma/yazma performansı sunar.

Synology'nin rafine donanım işçiliğinin bir yansıması olan EDS14, kompakt ve taşınabilir bir gövdeyi, fansız ve sürücüsüz tasarımı ve gelişmiş ağ depolaması işlevini sistem güvenliğinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden sunar. Synology EDS14 bir fanın soğutmasına ihtiyaç duymadan zorlu termal koşullarda olağanüstü dayanıklılık sunar. EDS14 için özel olarak programlanmış dinamik soğutma mekanizması sistemin çalışma süresini ve CPU sağlığını 50˚C'ye ulaşan ortam sıcaklıklarında bile teminat altına alır. Küçük boyutuna karşın, EDS14 1,2 GHz CPU ve 512 MB RAM ile güçlendirilerek hem hesaplama hem de çoklu işlev özelliklerini sağlar. Harici sürücülere dayalı bir model için EDS14 ciddi okuma/yazma performansı sunar - bir Windows ortamında USB 3.0 sürücü ile 111,77 MB/sn'ye kadar okuma ve 49,4 MB/sn'ye kadar yazma hızı.

Kompakt boyutu ile EDS14, Synology ürün grubundaki en kullanışlı NAS sunucudur ve çeşitli ortamlarda kullanım için optimize edilmiştir. Artırılan termal dayanım aralığı dışında, EDS14, 7 ila 24 V arasındaki dinamik DC giriş voltajını tolere ederek bir otomobildeki çakmak girişi gibi çeşitli güç kaynakları ile kendisini uyumlu hale getirir. 1 A'e kadar ulaşan programlanabilir DC çıkışı elektrik prizine ulaşmanın güç olduğu yerlerde harici bir cihazı beslemeye yarar. DiskStation Manager'in yönetim arabirimi kullanılarak çevre aygıtları bir programa göre çalıştırılabilir, kapatılabilir veya sıfırlanabilir (DSM 5.0'dan itibaren). İki LAN bağlantı noktası ile donatılmış EDS14 yerel ağ görevlerini ve internet bağlantısını iki yönlü girişime karşı korur. PoE ayırıcılar olarak destek ile EDS14, bir PoE ortamında kullanım için de idealdir.

 

Bu ürüne ait özellikler veritabanımızda bulunmamamktadır.

Bu ürüne alternatif bir ürün bulunmamaktadır.

Bu ürünle ilişkili bir ürün bulunmamaktadır.