Aradığınız Kelime(ler) : "DAT" Aradığınız Kelimelere ilişkin Ürünler gösteriliyor .

1
WisNetworks WIS-G5250 5GHz 300Mbps Outdoor Hi-Power Wireless TDMA Grid Bridge

WisNetworks WIS-G5250 Bir çanak antene entegre edilmiş 27dBm yüksek güçlü anten ile donatılmış, bu sayede RF kablosu ve konektörlerindeki ekleme kaybını ortadan kaldıran son derece akıllı ve güçlü hepsi bir aradatasarımı ile oldukça etkili bir ürün haline getirilmiştir. WiD TDMA teknolojisi erişim noktasının gürültülü RF ortamında bile güvenilir bağlantılar sürdürürken, 100 kablosuz kullanıcıya ulaşmasını sağlar.

İncele

 
2
Synology EDS14 Embedded DataStation

Synology Embedded DataStation EDS14 modern bir avuç içi boyutunda NAS sunucudur. Taşınabilirliği sağlamlık ile bir araya getiren EDS14, Synology'nin gelişmiş ağ depolama çözümlerini çeşitli fiziksel ortamlarda kullanmanızı sağlar. EDS14 1,2 GHz CPU ve 512 MB RAM ile güçlendirilerek hem hesaplama hem de çoklu işlev özelliklerini sağlar. Harici sürücülere dayalı bir model için EDS14 ciddi okuma/yazma performansı sunar.

İncele

 
3
QSAN XCubeFAS XF2026D 26 Bay SFF Rackmount FAS

The XCubeFAS XF2026D was developed on a foundation of three simple concepts: All-Flash Arrays should be user-friendly and operable by all, be able to be deployed or integrated into any environment, and should be affordable for any size business. Based on these three ideas, the XCubeFAS XF2026D was born

İncele