Aradığınız Kelime(ler) : "DAT" Aradığınız Kelimelere ilişkin Ürünler gösteriliyor .

1
Clavister W20 Product Subscription, 36 months

Choose between Clavister Security Subscription (CSS), which includes everything and is designed to take the guesswork out of the equation and give you everything you will ever need to run a successful network security solution. Or choose Clavister Product Subscription (CPS), which includes software updates, centralized management support, 24/7 technical support and hardware replacement. Each of these subscriptions are available in 12, 24, 36, 48 or 60 months service plans.

İncele

 
2
WisNetworks WIS-G5250 5GHz 300Mbps Outdoor Hi-Power Wireless TDMA Grid Bridge

WisNetworks WIS-G5250 Bir çanak antene entegre edilmiş 27dBm yüksek güçlü anten ile donatılmış, bu sayede RF kablosu ve konektörlerindeki ekleme kaybını ortadan kaldıran son derece akıllı ve güçlü hepsi bir aradatasarımı ile oldukça etkili bir ürün haline getirilmiştir. WiD TDMA teknolojisi erişim noktasının gürültülü RF ortamında bile güvenilir bağlantılar sürdürürken, 100 kablosuz kullanıcıya ulaşmasını sağlar.

İncele

 
3
Synology EDS14 Embedded DataStation

Synology Embedded DataStation EDS14 modern bir avuç içi boyutunda NAS sunucudur. Taşınabilirliği sağlamlık ile bir araya getiren EDS14, Synology'nin gelişmiş ağ depolama çözümlerini çeşitli fiziksel ortamlarda kullanmanızı sağlar. EDS14 1,2 GHz CPU ve 512 MB RAM ile güçlendirilerek hem hesaplama hem de çoklu işlev özelliklerini sağlar. Harici sürücülere dayalı bir model için EDS14 ciddi okuma/yazma performansı sunar.

İncele