Aradığınız Kelime(ler) : "Broadband" Aradığınız Kelimelere ilişkin Ürünler gösteriliyor .

1
Draytek Vigor 300B Load Balance Router

DrayTek Vigor 300B serisi yüksek performanslı 4 adet WAN portu arasında Load Balance yapabilen güçlü bir router ailesidir. 4 adet GigaBit WAN Portu 2 adet Gigabit LAN Portu, 2 adet USB Portu ve 1 adet Konsol Portu bulunan bulunan Load Balance yönlendiricidir. IPv4 ve IPv6 aynı anda uyumlu olan cihazın Gigabit WAN portlarına takılabilen BroadBand (Genişbant) bağlantılar aynı anda Load Balance yöntemi ile tek bir bağlantı gibi kullanılabilmektedir.

İncele

 
2
Yerinde Teknik Destek Hizmeti (KÜÇÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Yerinde Teknik Destek Hizmeti (KÜÇÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu). Tüm Simet Markaları, ADSL, VDSL, Broadband Router ve Modemleri, 3G/4G/LTE Modemler, 1 Yuvalı NAS, 30 kullanıcı altı UTM, Firewall, Wireless Access Point

İncele

 
3
Yerinde Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Yerinde Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu). Tüm Simet Markaları, 2 WAN ADSL/VDSL, Dual WAN Broadband Router, 4G/LTE Modemler, 90 kullanıcı altı Firewall, UTM, Synology Value Serisi NAS ürün grubu, Kamera Görüntüleme ürün grubu, NVR ürün grubu, Value Serisi kapasite arttırım ürün grubları.

İncele

 
4
Yerinde Teknik Destek Hizmeti (BÜYÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Yerinde Teknik Destek Hizmeti (BÜYÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu). Tüm Simet Markaları, 4 ve üstü WAN portu olan Broadband Router, 90-500 Kullanıcı arası Firewall, UTM ve Diğer ürün grubları, Synology Plus, FS&XS Serisi NAS ürün grubları, Plus ve FS&XS Serisi kapasite arttırım ürün grubları.

İncele

 
5
Uzaktan Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Uzaktan Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu). Tüm Simet Markaları, 2 WAN ADSL/VDSL, Dual WAN Broadband Router, 4G/LTE Modemler, 90 kullanıcı altı Firewall, UTM, Synology Value Serisi NAS ürün grubu, Kamera Görüntüleme ürün grubu, NVR ürün grubu, Value Serisi kapasite arttırım ürün grubları.

İncele

 
6
Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (KÜÇÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (KÜÇÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu). Tüm Simet Markaları, ADSL, VDSL, Broadband Router ve Modemleri, 2G/3G Modemler, 30 kullanıcı altı UTM, Firewall, Wireless Access Point, Synology J Serisi NAS ürün grubu

İncele

 
7
Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (ORTA Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu), Tüm Simet Markaları, 2 WAN ADSL/VDSL, Dual WAN Broadband Router, 4G/LTE Modemler, 90 kullanıcı altı Firewall, UTM, Synology Value Serisi NAS ürün grubu, Kamera Görüntüleme ürün grubu, NVR ürün grubu, Value Serisi kapasite arttırım ürün grubları.

İncele

 
8
Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (BÜYÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu)

Servis Merkezinde Teknik Destek Hizmeti (BÜYÜK Seviye Ürün Kurulum ve Konfigürasyonu), Tüm Simet Markaları, 4 ve üstü WAN portu olan Broadband Router, 90-500 Kullanıcı arası Firewall, UTM ve Diğer ürün grubları, Synology Plus, FS&XS Serisi NAS ürün grubları, Plus ve FS&XS Serisi kapasite arttırım ürün grubları.

İncele